Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 425 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 9x9 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Alnäs
Biała, papierowa, do kontaktu, ø55x13 cm
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, pomarańczowa, 55x55 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Nożyk do nacinania chleba Nature
Do pieczywa, rękojeść: drewno
(7)
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Papierowe korony zestaw Glitter Crown
8 szt.
W magazynie
87 zł
10,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Dziecięce maty antypoślizgowe Chifres
Do wanny, 10 szt., 11x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Rękawica kuchenna Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 14x29 cm
Dostawa od 19.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Hübsch
Świecznik Two
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 02.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie Sweet Like Me
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(14)
Dostawa od 21.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Świecznik Stons
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mila Home
Ochraniacze na poduszkę zestaw Terry
2 szt., wodoodporne, 70x50 cm
Dostawa od 15.12.2026
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy
W magazynie
87,72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 43 x 31 cm
(153)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Dzwonki wietrzne
Drewniane/metalowe/plastikowe, 20x3,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hermia
Pojemniki Fresco
16 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(10)
Dostawa od 04.11.2026
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie
Wisząca, szara/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 6 m
(38)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ulubione
Sass & Belle
Miarki zestaw Retro
4 szt., ceramiczne
(179)
W magazynie
88 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Casa Selección
Wycieraczka Trap
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(45)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Metaltex
Dodatkowe półki York
2 szt., drewniane, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x8 cm, wysokość 16 cm
(20)
W magazynie
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Durszlak Prescott
Metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 55x23 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(81)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 135x200 cm
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
S|P Collection
Organizer łazienkowy Suds
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9,5 cm, wysokość 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Ładowarka DecoPower
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Ociekacz
Stalowy, jasnoszary, 46,5x31 cm
(87)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Słuchawka prysznicowa Water Saving
Plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, ø 12 cm
(1)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Wendy
Zielona, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie/solarna, IP44, ø28x100 cm
(30)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 40 x 32 cm
(41)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
135
136
137
...
228
Załaduj więcej