Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 416 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tefal
Waga kuchenna Optissl BC50D2V0
Ciemnoszara, cyfrowa, szklana, nośność 5 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Angel with Flowers
Ze stali nierdzewnej, 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Nugget
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maxwell & Williams
Talerz
Do serwowania, porcelanowy, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Comet
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 18 cm, długość 17 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 450 ml
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka dla dzieci Campus
Plastikowa, niebieska, 600 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Beżowy
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona
Kwiecista, biała/różowa, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma na muffiny
27 x 19 cm, metal
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Ocean
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Star Trading
Lampa zewnętrzna Felix
Czarna, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø14x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel Brava
Ze stali nierdzewnej, 500 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw piersiówki i kieliszków Spirit of Adventure
3 szt., 220 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin
34x34 cm, wysokość 45 cm
(59)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gryzak Bara Dino
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Biała, 42,5x150 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 19.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Maty antypoślizgowe Sink
Do zlewu, 2 szt., 28,5x28,5 cm
(204)
W magazynie
84,99 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Cuddly
Odpowiedni do prania, jasnoróżowy, 50x80 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Eclectic Horse
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 38x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, różowy
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Sensu
Kamionkowy, biały, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 41,5 cm, szara
(6)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Podkładka Fox
Drewniana, brązowa, 9x10 cm
(19)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Decadence Gold
8 szt., długość 30 cm
(22)
W magazynie
85 zł
10,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(19)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Cream & Red Stars
8 szt., długość 30 cm
(10)
W magazynie
85 zł
10,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
129
130
131
...
228
Załaduj więcej