Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 413 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
House Nordic
Skóra
Syntetyczna, brązowa, 50x85 cm
(9)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Dywan Athena
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, różowy/kremowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Princesse Licorne
Różowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Ramka Miffy
7x10 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Roma
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/beżowy, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Talerz Sablo L
Do serwowania, ceramiczny, jasnoszary
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Lunchbox Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastikowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Sono
Ceramiczny, niebieski, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 365 ml, do szampana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
100 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
B.E.S.
Kołdra Summer
Letnia, 140x200 cm
(1)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Tenis stołowy Wild Bear
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Calista
Gumowy, brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wally
2 szt., czarne, metalowe, LED, 5x10x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Sprinty Toscanella
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 52x100 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Fritza
2 szt., 25x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Lonardo
2 szt., SafeFix
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Leafy
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 120x150 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Girlanda
170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Miffy
Szara
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe Rake
(3)
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sunsol
Ciemnoszara, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Hiro
Kamionkowy
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mlecznik Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
Dostawa od 27.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, morski, 100x180 cm
(30)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Firanka Floressia
Z woalu, biała/w kolorze złota, 140x280 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam S/M
Bawełniany, niebieski, kwiecisty, 125x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
4 szt., metalowa, 13x6 mm, wysokość 38 cm
(19)
W magazynie
83,99 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Jednoosobowy, z perkalu, kremowy, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, szary, 16x16 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam - Air Board Express S/M
Bawełniany, biały/czarny, kwiecisty, 125x40 cm
(24)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Zabawka pluszowa Bertie the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Wycieraczka Salou
Czarna, 45x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Forte
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Ściągaczka do okien 3in1
Zielona, długość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
127
128
129
...
228
Załaduj więcej