Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 474 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Patelnia
Żeliwna, ø 14 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Assana
Z nadrukiem, zielona/różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Haczyk Asola
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Stars
Z gumką, jednoosobowe, w gwiazdy, białe/różowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ścierka Elvira
Z bawełny organicznej, niebieska, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Abby
Żółta, 180x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Hollystar
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie
W kolorze srebra, 45x16 cm, wysokość 13 cm
(23)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Ruby
Tekstylna, 53 cm
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Geometric Hello
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Żarówka Tropfen
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Carre
6 szt., 490 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Orion
Reling kuchenny Radka
Metalowy, czarny, 50,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Amazonia
Z woalu, biała/niebieska, 140x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Baltic
Z mikrowłókna, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 1 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Rondel Anett
Ze stali nierdzewnej, 600 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Orion
Rondel Metalic
Emaliowany, 800 ml, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Szklanki zestaw Padua
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Teddy "Moon"
Do łóżeczka, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
P.L.A.Y.
Saszetka na woreczki Houndstooth Red/Black
Czerwona
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Cute"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(15)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Zmywalny, w abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, szary, ø 160 cm
(3)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Dzień i noc, brązowa, 42,5x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Metaltex
Uchwyt na szczoteczki do zębów
Szary, 16x39 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Półka Joliet
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 50 cm, wysokość 7 cm, głębokość 15 cm
(31)
Dostawa od 29.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
iDesign
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Clean
Plastikowy, szary, 12x20 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Oralia
Zmywalny, czarny/szary, ø 160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Estilo
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x110 cm
(21)
Dostawa od 30.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Costa Nova
Talerz Roda
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, czarny/szary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Zabawka dla kota Interactive
W naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Mop Mega
(3)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, żółty, 75x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Blaszka Grande
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 29,5 x 26 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(7)
Dostawa od 22.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Altea
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, 200 ml
(8)
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, zielony, 75x75 cm
(1)
Dostawa od 20.11.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Herbs
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Keksówka Latte
35 x 13,5 cm, metal
(3)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
109
110
111
...
227
Załaduj więcej