Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 388 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Golden Marble
16 szt., samoprzylepne, kremowe/jasnobrązowe, 20x65 cm
(19)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
20,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Incesante
Różowa, szklana, ø20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na papier toaletowy Ume
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Strawberry
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, w kratkę/z nadrukiem, 160x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Doniczki zestaw Terrazzo
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 26 cm, wysokość 28 cm
(53)
W magazynie
331 zł
165,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Gra planszowa Patschisi
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Vige
W naturalnym kolorze, z litego drewna brzozowego, ø12x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Book Owl
Stołowy, wysokość 25 cm
Dostawa od 19.10.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Colore
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa/dwustronna, z perkalu bawełnianego, geometryczna, jasnoniebieska, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stołek District
Z litego drewna wiązu, biały/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość 47 cm, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Dodatek do łóżka dziecięcego
Z płyty wiórowej, biały, 1,5x139 cm
Dostawa od 20.10.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Siena
Drewniane, białe, nośność 100 kg, szerokość 38 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(28)
W magazynie
266 zł
z kodem
331,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
25x30 cm, 3 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 20x25
(13)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
110,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Hammertone Rose Quartz
1,4 l, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Rondel Kobber
Ze stali nierdzewnej/miedziany, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemnik na odpadki organiczne Collect
Metalowy, w kolorze srebra, 17x30 cm, wysokość 21 cm, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Ball
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, waga 800 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Think Rugs
Chodnik Vista
Syntetyczny, shaggy, szary, 60x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Wireworks
Uchwyt na papier toaletowy Wall
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x16 cm, wysokość 5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany
(2)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cattara
Grill stołowy Omega 2v1
Czarny, metalowy, moc 1100 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
W dekorze kamienia, czarny/beżowy, 60x90 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 19.10.2026
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Dreamy Panda
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bystag
Zegar
Ścienny, wysokość 58 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Karval
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, w kratkę/z nadrukiem/kwiecista, biała/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sztućce Scarlett
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Regał na wino Luana
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, liczba butelek 54, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 121 cm, głębokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Paris
Czarna, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Checkered
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, geometryczna/w kratkę/z nadrukiem, biała/szara, 160x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia do grilla Lore
Metalowa, wysokość 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek Magnum
Ciśnieniowy – szybkowar, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa punktowa Tico
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 10x7x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Rożek niemowlęcy
Kremowy, z materiału sherpa, 35x65 cm
Dostawa od 04.11.2026
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Szafa na narzędzia Pro Base
Plastikowa, 39x68 cm, wysokość 90 cm
(38)
W magazynie
333,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Lampa stołowa Gala
Biała, metalowa, ø15x32 cm
(1)
W magazynie
334 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa stołowa Bale
Jasnoszara, tekstylna, ø24x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ReCollector
Półka
Wielopoziomowa, stalowa, powłoka: barwienie, niebieska, szerokość 35 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 19.10.2026
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Perles Dolomite
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Perles Tourmaline
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kinkiet Ocean
Szklany, 21x32x8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Mattia 3.0
Żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
330
331
332
...
423
Załaduj więcej