Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 334 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tescoma
Zestaw noży ze stojakiem Precioso
6 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabina Compact
Metalowa, czarna, 91,5 cm, nośność 150 kg
(22)
Dostawa od 19.10.2026
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro Hakima
Ścienne, z rattanową ramą, 50x70 cm
Dostawa od 22.10.2026
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Roba
Dziecięcy fotel ogrodowy
Drewniany, 55x51 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 20.10.2026
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Sativa
Biała, ceramiczna, ø25x126 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
321,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Bubble
Z mikropluszu, w kolorze ochry, 130x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
321,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Corded Leaves
Pikowana, beżowa, 240x260 cm
(13)
W magazynie
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lucie Floral Frill
2 szt., do powieszenia na drążku, w kratkę/kwieciste, białe/niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Sorrel Leaves
2 szt., do powieszenia na drążku, z nadrukiem, jasnobrązowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Patelnia Minerva
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sztućce Clara
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Moony
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Dusty Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoróżowy, ø 150 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Brązowa, 48,5x74 cm
(13)
Dostawa od 21.10.2026
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Vind
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 6 cm, długość 57 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Einhorn
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Kinkiet Paris
W kolorze srebra, stalowy, 15x22x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Mechaniczny odkurzacz do dywanów Teko
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
323 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół ogrodowy Los Angeles
Składany, brązowy, 50x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., niebieskie, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
161,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
tala
Kabel do lamp wiszących Alumina
Z gwintem E27
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Fox Liso
Syntetyczny, shaggy, okrągły, szary, ø 120 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan dziecięcy Walk like an Elephant Rainbow Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Christmas Fable
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, w gwiazdy, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Attitude
Kamienna, niebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Glow
Ręcznie wykonany, szklany, żółty, ø 17 cm, wysokość 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Perles Onyx
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Keter
Skrzynia ogrodowa Sherwood
Plastikowa, pojemność 270 l, szerokość 117 cm, wysokość 58 cm, głębokość 45 cm
(10)
Dostawa od 16.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kiki
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
Dostawa od 14.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grafico Cuckoo
Ścienny, wysokość 35,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Zestaw do sushi
12 szt., porcelanowy, niebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tom Tailor
Nóżki Color Bath
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Apple
Tekstylny, czerwony, ø 28x20 cm
Dostawa od 21.10.2026
323 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Macha
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 57 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Czajnik elektryczny Digital KO851830
Czarny, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 1800 W
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
323,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Frills
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Kashmir
Pikowana, beżowa, 200x200 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Taylor Patchwork
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bez włosia, w naturalnym kolorze, 60x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Yes Everyday
Lustro Connery
Ścienne, 80x53 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Grasmere
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, lawendowe/beżowe, 168x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
162 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Zia Trellis
Syntetyczny, bez włosia, żółty/niebieski, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczny eukaliptus
Ø 30 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Costilla
Biały, metalowy, 14,5x14x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Garnek Unlimited G2554672
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 5,2 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
324 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Krzesło ogrodowe Bars
Plastikowe, czarne, nośność 150 kg, szerokość 46 cm, wysokość 82 cm, głębokość 56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
324 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Destan
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Layla Border
Syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 80x230 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
327
328
329
...
423
Załaduj więcej