Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 774 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
Dostawa od 19.10.2026
249 zł
124,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Excellence G2690772
Z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Regał łazienkowy Country
Plastikowy, antracytowy, szerokość 32,5 cm, wysokość 71 cm, głębokość 37,5 cm, na kółkach
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Wazon Auri
Metalowy, jasnoszary, ø 20 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Clarence Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, zielone/różowe, 168x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Glassalen
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Stojak na ręczniki papierowe Hammershøi
Drewniany, szary/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 31,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(1)
W magazynie
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Kosze na pranie zestaw
2 szt., tekstylne, szare/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa sufitowa Solum
Biała/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø12x19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Dywan Cocktail Wonderlust
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoszary, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Block
Cyfrowy, 15x7 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa wisząca Olisa
Czarna/beżowa, stalowa, ø30x126 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Eviaya
3 szt., na zupę, kamionkowe, 550 ml, ø 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
83,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Prehistoric Dinosaurs
2 szt., 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Mermaid
2 szt., niebieska, 168x183 cm
(1)
W magazynie
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Skulls
2 szt., z nadrukiem, ciemnoszara, 168x183 cm
W magazynie
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Marle
Szare, wysokość siedziska 27,5 cm, nośność 40 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Zestaw patelni z odpinaną rączką
2 szt., z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Fox and Woodland Friends
2 szt., zielona/brązowa, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Enchanted Butterfly
2 szt., różowa, 168x183 cm
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
19x24 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Valmon
Wąż ogrodowy
Długość węża 25 m, ø 2 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 17x32 cm
(9)
W magazynie
250,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 12 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Vileda
Suszarka na pranie Magnum
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(13)
W magazynie
250,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Zone
Szczotka do WC Solo
Porcelanowa, biała, ø 8 cm, wysokość 44 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Talerz Ramie
Do serwowania, ø 32 cm, kamionkowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Portugal
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, szara, abstrakcyjny wzór
(52)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
GTV
Kinkiet dziecięcy Mouse
Niebieski, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 32x10x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia SteelCraft
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, żółta, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Brązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø30x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Lampa stołowa Catis
Szara, tekstylna, ø21,5x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
2 szt., różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
125,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Półka Adawa
Metalowa, z połyskiem, kremowa, szerokość 32,5 cm, wysokość 18 cm, głębokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
GTV
Lampa wisząca Gianni
Czarna, metalowa, ø22x186 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Podkładka do przewijania Augusta
Beżowa, 49x63 cm
(4)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Lua
Syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Wallity
Lustro Flora
Ścienne, 69x60 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stolnica Delícia
45x55 cm, drewniana
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leopold Vienna
Kawiarka Slow Coffee
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Lua
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
301
302
303
...
428
Załaduj więcej