Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 685 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
WOOOD
Półka Febe
Metalowa, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 60 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Bramka ochronna dla dzieci
105x71 cm, ze sklejki, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Aruba
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, IP44, ø13x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Garden Pleasure
Krzesła ogrodowe zestaw Tacoma
2 szt., brązowe, szerokość 26,5 cm, wysokość 37 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
236 zł
118 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Krzesło dziecięce
Z litego drewna topolowego, niebieskie, nośność 50 kg
Dostawa od 29.10.2026
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Terrazzo Block
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, kremowa, szerokość 45 cm, waga 650 g
Dostawa od 21.10.2026
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Vipack
Dodatek do łóżka dziecięcego Pino
Z litego drewna sosnowego, szary, 21x79 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Taca Summer Bliss
31x45 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
236,50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa stołowa Ambar
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, ze ściemniaczem, IP44, ø15x22 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236,54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(88)
W magazynie
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Zestaw przyborów kuchennych Paragon
Metalowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Ultramax XL Turbo
Z wiadrem
(74)
W magazynie
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
W kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 43 cm, 35 l
(25)
W magazynie
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kosz na śmieci Modo
Z pedałem, stalowy, w kolorze mosiądzu, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
237 zł
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Zestaw młynków do pieprzu i soli Riley
2 szt., niebieski, drewniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
118,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Krajalnica
Do pieczywa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na makaron, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Morsø
Wazon Flame
Porcelanowy, szary, ø 14 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
28 x 27 cm, ceramika
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Shaker z akcesoriami Aurora
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, metalowy, czarny, ø 22x6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, jasnoniebieski, ø 17 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Botofte
3 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 47x5x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Ponczo dziecięce Mermaid
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, różowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Kenzie
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 19 cm
Dostawa od 21.10.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Ponczo dziecięce Checkerboard
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, żółte
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Beruti
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sollux
Żyrandol dziecięcy Puss
Biały, plastikowy, ø40x95 cm
Dostawa od 04.11.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, jednoosobowe, z mieszanki lnu, białe, 90x200 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
237 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Mauro Ferretti
Wazon Woman
Porcelanowy, biały, 13x15 cm, wysokość 29 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Mini Hearts
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, czerwona/biała, 200x220 cm
(6)
W magazynie
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampion Hamir
Z juty, ø 29,5 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Trapani
Na węgiel drzewny
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa wisząca King
Biała/w kolorze mosiądzu, z opalowego szkła, ø15x139 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Bahama
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x250 cm
Dostawa od 27.10.2026
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Premium
Ścienna/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(158)
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Mop CleanTech
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na biżuterię Terrace
Drewniany, 25x18 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
293
294
295
...
425
Załaduj więcej