Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 672 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
LEIFHEIT
Mop Easy Spray XL
(15)
W magazynie
227,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 57 cm, wysokość 31,5 cm, głębokość 5 cm
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, beżowa, ø 19 cm, pojemność 1,9 l
(123)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 700 ml/1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Aurora
4 szt., 473 ml, do wina
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Akcesoria artystyczne Flower Press Kit
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Verona
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Jasnoniebieski/beżowy, 125x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Zielony/fioletowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wieniec Cedar
Bożonarodzeniowy, ø 50 cm
(5)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa sufitowa Viale
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 16x54x5 cm
(1)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Jasnoróżowy/beżowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Euromant
Koc Skyline
Jasnobrązowy, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Charlie
3 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Koc Ultra
Jasnoniebieski, 127x185 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wieszak ścienny Ryder
Z półką, w dekorze buku, w naturalnym kolorze, szerokość 11,5 cm, wysokość 10 cm, głębokość 46 cm
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Geese
Lustro
Ścienne, z drewnianą ramą, 22x62 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Dzbanek Lemonade
Szklany, zielony, 1,3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Z powłoką ceramiczną, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
Dostawa od 19.10.2026
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Casafina
Naczynie do zapiekania Ensemble
24x31 cm, kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
Dostawa od 02.11.2026
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, niebieski, 85x140 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Good Night
4 szt., 30x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
228 zł
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Półki łazienkowe EasyStore
2 szt., bez wiercenia/narożne, plastikowe, białe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
228,99 zł
114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Pościel Seppo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/z nadrukiem, niebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
228,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stojak na noże Noblesse
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Ociekacz
Metalowy, czarny/w kolorze srebra, 31,5x46,5 cm
(126)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 66 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(5)
W magazynie
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Wazon Tubu
Ręcznie wykonany, szklany, 9x8 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zestaw prysznicowy Softwater
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
229 zł
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, zielononiebieski, 80x150 cm
(14)
W magazynie
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Kinkiet Story
W kolorze brązu, metalowy, 21x17x12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Lorena Canals
Dziecięce kosze na zabawki Truck
2 szt., tekstylne, 24x14x8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Lampa wisząca Gota
Zielona, szklana, ø13x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Optic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, szary/w kolorze złota, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny, 47,5 x 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, szary, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Tescoma
Ostrzałka do noży GrandChef
Metalowa/plastikowa/ceramiczna
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., biały/szary
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 37 cm, wysokość 110 cm, głębokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Lampa sufitowa Plisado
Biała, tekstylna, natynkowa , ø42x18,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitmotiv
Stolik Meseta
Metalowy, szarobrązowy, ø 40 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
288
289
290
...
424
Załaduj więcej