Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 668 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Wenko
Stojak na ręczniki Rivaltana
Ze stali nierdzewnej, czarny, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(23)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Uchwyt do łazienki Secura
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, długość 24,5 cm
(57)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stoper do drzwi Stop
Metalowy, antracytowy, ø 9 cm, wysokość 4,5 cm
(5)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Półka Folk
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 8 cm, głębokość 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 50x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Seaford
Czarny/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 55 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(40)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Karo
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny, 80x150 cm
(67)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna House
Szklana, LED, na baterie, z timerem, 24x14x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Wieszak ścienny Melody
Aluminiowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 43 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lampa stołowa
W naturalnym kolorze, rattanowa, ø27x34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Euromant
Koc Zanzibar
Ciemnozielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Lustro Green
Ścienne, 52x72 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Widelczyki deserowe zestaw The Essentials Cake Tools
Dla 6 osób, ze stali nierdzewnej, białe
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Butelka na olej Ultime
Pojemność 400 ml, ceramiczna, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Talerze zestaw Snowflake
4 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Dzbanek Kylie
Ceramiczny, biały, 700 ml
(2)
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Universal
Dywan Serak
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Rotho
Zestaw kuwety i łopatki Biala
Z plastiku z recyklingu, beżowy
W magazynie
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
Universal
Dywan Serak
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany 2
Lniana, kwiecista, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Curver
Transporter
Dla kotów, plastikowy, ciemnoszary, 51x38 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, biała, 41x24 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(11)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
Ulubione
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach Miami
Biały, szerokość 38 cm, wysokość 83 cm, głębokość 30 cm
(258)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampion Bondi
2 szt., szklany, ø 14,5 cm, wysokość 31,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Pine Cones
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(69)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pojemnik dziecięcy Lierre
Tekstylny, beżowy, 32x23 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Illustrated Leaves
5 szt., biały/niebieski
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, czarny, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Delicate Ornaments
5 szt., niebieski
(13)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Osado Dome
Ścienny, ø 30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Maximex
Uchwyt do łóżka
Stalowy, biały, długość 49 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Picasso
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Furny Home
Półka Corner
Wielopoziomowa/narożna, biała, szerokość 25 cm, wysokość 105 cm, głębokość 25 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Christmas Joy
Czarno-biała, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 16x10x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Household Pleasure
Skrzynka na listy Tablet
29,5x12,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Really Nice Things
Dekoracja ścienna Mapamundi
Drewniana, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho Dreams
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
227 zł
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Lampa punktowa Torino
Czarna, metalowa, 18x10x29,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Car
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 43x12x15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Taca Brisa
17,5x54 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
227,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Gazetnik Guixols
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, 16x43 cm, wysokość 33 cm
(16)
W magazynie
227,98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, jasnoniebieska, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(12)
W magazynie
227,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
287
288
289
...
424
Załaduj więcej