Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 619 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Dywan dziecięcy Epifania
Bawełniany, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 100 cm
(2)
W magazynie
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Abażur Hila
Biały, papierowy, ø30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet Ginebra
Biały, stalowy, 22x11x39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Chodnik Mascarell
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bez włosia, kremowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Dywanik łazienkowy Aroia
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Składana taca Mani
34x65 cm, do serwowania/śniadaniowa, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wieszak na ręczniki Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 14x4,5 cm, wysokość 30,5 cm
W magazynie
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koszyki zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Haczyki zestaw Arely
2 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Tace zestaw Nirela
2 szt., 15x29 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Verion
Na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet dziecięcy Bianella
Biały/jasnoróżowy, tekstylny, 30x15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dorevi
Bawełniana/jedwabna, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
Dostawa od 14.12.2026
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 14.12.2026
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Doniczki zestaw Low
3 szt., betonowe, bez otworu drenażowego, ø 23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poduszka ortopedyczna Sasa
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 33x70 cm
Dostawa od 14.12.2026
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Delicious Coffee
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 67x180 cm
(417)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, beżowy, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
213 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Creation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Ottana
Wolnoopadająca, 37,5 x 45 cm, plastikowa, szara, ze worem betonu
(30)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, różowy/szary, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Biała, papierowa, do kontaktu, 30x14x99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Kähler Design
Bombki zestaw Omaggio
3 szt., porcelanowe, ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Ray
W kolorze srebra z połyskiem, plastikowy, LED, IP44
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Stojaki na ręczniki Tower
2 szt., metalowe, białe, 14,5x30 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Chodnik Zig Zag
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Dywan pod choinkę Red Gingham
Lniany, bez włosia, okrągły, czerwony/szary, ø 125 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bianca
Koc Cotton Muslin Stripe
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Mushroom
Tekstylny, w paski, beżowy, ø 23x27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Reality
Lampa zewnętrzna Bilbao
Biała, plastikowa, LED, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 21,5x15,5x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, ø14x3,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 14x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Dogs
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Papertime
Origami Stars
Rekomendowany wiek 7+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Trapani
Ścienne, ø 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Park
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(44)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
279
280
281
...
424
Załaduj więcej