Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 759 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 42x54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Taca Vine
14x54 cm, do serwowania, drewniana
Dostawa od 29.10.2026
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Stojak na książkę kucharską Brook
Metalowy, ciemnobrązowy, 17x29 cm, wysokość 12 cm
Dostawa od 26.10.2026
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Chicago
4 szt., 340 ml, do whiskey
Dostawa od 21.10.2026
191 zł
47,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Bouquet
Jasnoszary, ø 12 cm, wysokość 24 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca Tori
13x33 cm, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,13 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczna roślina Sansevieria
18x19 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 23x30 cm
W magazynie
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koszyki zestaw Milly
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wieszak ścienny Natane
Z litego drewna brzozowego, w naturalnym kolorze, szerokość 16 cm, wysokość 75 cm, głębokość 16 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Kave Home
Misa Zairin
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Miski zestaw Zairin
2 szt., do serwowania, drewniane, w naturalnym kolorze, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa stołowa Eshe
Biała/w naturalnym kolorze, ceramiczna, ø17x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Abażur Mariela
Beżowy, tekstylny, ø40x60 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Deska Nover
Do serwowania, drewniana, 36 x 19 cm
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wieszak na ręczniki Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 20x4 cm, wysokość 22,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Miska dekoracyjna Nodila
Szklana, 14x19 cm
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczna roślina Yucca
Ø 60 cm, wysokość 80 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Zestaw barmański do drinków Shai
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 14.12.2026
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemnik na odpadki organiczne Intelligent Waste
Plastikowy, ciemnoszary, 20x23 cm, wysokość 16 cm, 4 l
(202)
W magazynie
191,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Mason Cash
Misa Nautical
Kamionkowa, jasnoniebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
191,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny/beżowy, tekstylny, 14x40x20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Jasnoszara, długość 21 cm
(4)
W magazynie
191,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(64)
Dostawa od 04.11.2026
191,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
vtwonen
Półka Photoframe
Na zdjęcia, z litego drewna dębowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 6 cm, głębokość 10 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cora
Tekstylny, szary, 63 l
(47)
W magazynie
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Figura
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
192 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Coucou
Ścienny, stalowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Shadow
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
(1)
W magazynie
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Hammertone Green
470 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, niebieska, ø 24 cm, pojemność 2 l
(22)
W magazynie
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Conceptum Hypnose
Dziecięcy dywan do zabawy Music
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 100x160 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tescoma
Keksówka Delicia
30 x 13 cm, ceramika
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Foxy
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Mesh
Geometryczna/w paski, żółta, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, ceglasty, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Diagonal
Geometryczna/w paski, w kolorze khaki/brązowa, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Amigo Dreaming
Z żywicy polimerowej, 11x15 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 60 ml, do wódki
W magazynie
192 zł
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Filiżanka Greta
Ceramiczna, ze spodkiem, różowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
266
267
268
...
425
Załaduj więcej