Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 753 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Girlanda świetlna Link
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(5)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Cookcell
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(12)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Anemone
Kremowa, ceramiczna, ø22x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Kinkiet Fjällbacka
Czarny, metalowy, ø12x19,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 80x150 cm
(13)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Leitmotiv
Lampa lawa Astro Glittler
Fioletowa, szklana, ø13x37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Roba
Namiot dla dzieci Peppa Pig
Czerwony, 75x120 cm, wysokość 75 cm
(3)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Kinkiet Cassis
Biały/w kolorze srebra, szklany, IP44
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
6 szt., tekstylne, 16 cm
W magazynie
189 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Misa Pearl
Na sałatkę, kamionkowa, biała, ø 34 cm, pojemność 2,9 l
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Malibu
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/beżowy, 80x150 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Pioppo
37 x 43 cm, niebieska, kwiecista
(10)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Butelka na olej
Pojemność 400 ml, ceramiczna, czerwona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Cukierniczka
Porcelanowa, biała, pojemność 200 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Star
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, szerokość 37 cm, waga 250 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa
Pomarańczowa, ceramiczna, ø28x44 cm
Dostawa od 26.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x175 cm
(4)
W magazynie
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Light & Living
Świecznik Bird
Metalowy
Dostawa od 04.11.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Caty
2 szt., kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna roślina Grass
Ø 36 cm, wysokość 89 cm
Dostawa od 26.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
32,5x32,5 cm, wysokość 5,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Regał na wino Single
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 6, czarny, szerokość 11,5 cm, wysokość 66 cm, głębokość 18 cm
(5)
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotacyjny, z wiadrem
(68)
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampa stołowa Carysa
Szklana, ø20x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Wieszak ścienny Folk
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rojaplast
Konstrukcja podłogi Luke B
Metalowa, 106x263 cm
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 50x23 cm, wysokość 50 cm, 23 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Debar
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 18x21 cm, wysokość 70,5 cm
(166)
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Półki łazienkowe Cubiko
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(48)
W magazynie
190 zł
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Vista
Geometryczna/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 180x200 cm
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Colour Block
Geometryczna, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Butelka Eau Good
600 ml, szklana
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona Sunset
Na drzwi, bambusowa, pomarańczowa, 90x200 cm
(54)
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
ReCollector
Kosz na śmieci Mini Box
Ścienny, z plastiku z recyklingu, biały
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Joseph Joseph
Deska Cut&Carve
Plastikowa, 41 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivazza
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra, 17x32 cm, wysokość 72,5 cm
(73)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Koc Antartic
Ze sztucznego futra, brązowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 60x14 cm, wysokość 5,5 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
264
265
266
...
425
Załaduj więcej