Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 737 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Gold Marble
Syntetyczny, z średnim włosiem, czarny/w kolorze złota, 60x120 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Irpinia
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 54,5x21,5 cm, wysokość 77,5 cm
(90)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Ceres
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Pościel Goyave
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, biała/szarobrązowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Buster
Czarny, metalowy, do kontaktu, 32x8x40 cm
(7)
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Karnisz Cleo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego złota, 91 - 168 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Ciemnozielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Rin
Metalowy, 8x26 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Dywan pod choinkę Freezy Snowflakes
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony, ø 133 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Dywan pod choinkę Golden Nut Cracker
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, ø 133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Lustro
Ścienne, 52x62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Cabrie
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Shapes
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szare/kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Indigo
Ciemnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Dzbanek Brisa
Ceramiczny, biały/niebieski, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Naczynie do zapiekania Meridian
20,5x32 cm, kamionkowe
Dostawa od 03.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Lazy Snail
Bawełniana, biała/brązowa, 10x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Grzechotki zestaw Lily Pond
3 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać ręcznie/prać w temp. 30°c
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Her
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Roya
Ciemnoszara, metalowa, z czujnikiem ruchu, IP44
(1)
Dostawa od 03.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Ceres
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, zielony/turkusowy, 80x165 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Grow
Z materiału bouclé, szara, ze zdejmowaną poszewką, 38x38 cm
Dostawa od 27.10.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Mini Fred the Frog
Tekstylny, zielony, ø 15x15 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Malta
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, biały/szary, 80x150 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Cubiko
Metalowy, czarny, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 6 cm
(57)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, czarny, 21x33,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Maximex
Zasłona Cat and Butterfly
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, czarna/szara, 90x200 cm
(67)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Pojemniki zestaw Rut Restore Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, brązowe, ø 37,5x25,5 cm
(3)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
184 zł
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Morgane
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Podkładka do prasowania parownicą
Tekstylna, jasnoszara, 8x51 cm, wysokość 110 cm
(5)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Umbra
Półki zestaw Conceal
3 szt., metalowe, powłoka: malowanie proszkowe, z połyskiem, w kolorze srebra, szerokość 14 cm, wysokość 14 cm, głębokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, jasnobrązowe, 23x16x20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Glory
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Deska do pizzy
Drewniana, 44 x 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
259
260
261
...
425
Załaduj więcej