Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 662 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Markslöjd
Girlanda świetlna Skine
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 30 m
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Alberola
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kitchen Craft
Dzbanek do kawy La Cafetiere
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 600 ml
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Miska Scodella Graphite S/M
Dla psów, porcelanowa, ø 16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mijolnir
Pościel Puantiye
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała/niebieska, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Waga kuchenna Grand chef
W kolorze srebra, cyfrowa, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Wieszak dziecięcy Zyon
Ścienny, z litego drewna bukowego, szerokość 38 cm, wysokość 13 cm, głębokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Wieszak na ręczniki papierowe RollGrip
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 17,5x30,5 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 15.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Naczynie do zapiekania Fattoria
24x27 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
La Rochére
Dzbanek Abeille
Szklany, 1 l
(43)
Dostawa od 21.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XS/S, bawełniany, biały
(1)
Dostawa od 26.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Roba
Puf dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoróżowy, ø 30 cm, wysokość 24 cm, waga 3 kg
(3)
Dostawa od 04.11.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, ø 27 cm, kamionkowy, biały/niebieski
Dostawa od 21.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Odette
1,3 l, new bone china, biały
Dostawa od 03.11.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Feira
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 35 cm, wysokość 60 cm, głębokość 15 cm
Dostawa od 26.10.2026
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Szkatułka na biżuterię Wavy
Metalowa, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 30 cm
(61)
W magazynie
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Patelnia
Ze stali, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer do szuflady Blox
Plastikowy, 53x44 cm, wysokość 5 cm
(119)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
1,2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Vacuum-Loc
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(655)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex360
Plastikowa, beżowa, 10,5x10 cm, wysokość 44 cm
(20)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Vacuum-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(225)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Mandala Tiles
4 szt., na zamek , patchworkowe, 45x45 cm
(230)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Talerz
Ø 26 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Kinkiet Roda
Czarny, aluminiowy, ø10x12 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Rin
Drewniana/plastikowa, 8x24 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Filiżanki zestaw Pilar
2 szt., ceramiczne, ze spodkiem, kremowe, 170 ml
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Skóra Fox
Syntetyczna, ciemnobrązowa, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, szara, 135x200 cm
(1)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, żółty, ø 133 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 220x240 cm
(116)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Fedkolor
Obraz Manarola
40x60 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Green Gate
Miska Aslaug
Na sałatkę, porcelanowa, biała/szara, 500 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Szary, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 40x4,5x28 cm
(14)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Szatkownica do warzyw
Do warzyw
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Noria
Kamionkowa, ø 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Podkładka do przewijania Strenenzauber
Biała, 75x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Kupla
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 23 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Phoenix
2 szt., ceramiczne, żółte/niebieskie, 300 ml, ø 13 cm
W magazynie
172 zł
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca Mammoth
Szałwiowa, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mauro Ferretti
Świeczniki zestaw Aster
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Home
2 szt., tekstylne, ø 13 cm, wysokość 22 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
249
250
251
...
425
Załaduj więcej