Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 669 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, różowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Classic 180 Solid
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(24)
W magazynie
165,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(27)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Koszyk na owoce Lito M
Ø 25 cm, stalowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Beżowa, długość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Lalka Lara
Rekomendowany wiek 18+ msc, BPA free, prać w temp. 40°c, wysokość 4 cm
(4)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Harriet
3 szt., 420 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
55,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, kremowa, 140x183 cm
(9)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1202
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Duzsuz
Biały/w kolorze złota, 23x24x10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(2)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Kadi
Syntetyczny, bez włosia, czerwony, 80x165 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Vienna
4 szt., 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Blomus
Poduszka dekoracyjna Teddy
Pluszowa, ciemnobrązowa, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Mini Waffle
Szary, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 17x21 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stołowa Jeff
Biała, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø12x30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Neeson
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14,5 cm, wysokość 21,5 cm
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Chicago
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w paski/abstrakcyjny wzór/etno, musztardowa/biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Azura
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, w paski, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Bez wiercenia, z mocowaniem Power-loc, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
20x60 cm, drukowany
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, ceglasty, 150x200 cm
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do tarty
36 x 6 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Face
Porcelanowy, biały/czarny, 12x13 cm, wysokość 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, kremowa, 80x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Squirel
Metalowa, 6,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Naczynie do zapiekania Clyde
28x32 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Hearts
Biały/różowy, z litego drewna, 11x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Termos dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Ze stali nierdzewnej, biały/zielony/w kolorze srebra, 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 32x2 cm, wysokość 164,5 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, LED, 15x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1201
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Osłonka na doniczkę Omaggio Nuovo
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
W dekorze kamienia, czarny/beżowy, 45x45 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Taca Kankyo
46x30 cm, do serwowania, bambusowa
(1)
Dostawa od 27.10.2026
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Flint
Ze sztucznego futra, jasnoszary, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Frosty Almond
Do łóżeczka, beżowa, z mieszanki bawełny, 80x80 cm
Dostawa od 04.11.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, beżowe, 31x47x15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Gloria
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny/kremowy, 80x150 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Kilner
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
Szklany
(15)
W magazynie
142 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, czarny, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Glam Space
Biała/w kolorze złota, ceramiczna, ø33x53 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
142 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, ø 15 cm
(1)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
243
244
245
...
425
Załaduj więcej