Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 573 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Pirouette
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, biały, ø 23 cm, wysokość 35 cm
(10)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(203)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Botany 2 Lightweight
Lniany, kwiecisty, 40x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, szary, 1,8 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Tower
Stalowy, biały, 11,5x11,5 cm, wysokość 39 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw prysznicowy Hydro
Ze słuchawką prysznicową, plastikowy, w kolorze matowego srebra, 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Splendor
Ø 23 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Comfort
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, miętowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vac And Roll
6 szt.
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
26,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Hook
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Hillmond
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 13 cm, głębokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Regał nad pralkę/WC Sky Wash
Metalowy, biały, szerokość 64 cm, wysokość 159 cm, głębokość 31 cm
(16)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Fairy Dust
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary/w kolorze miedzi, ø 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Enchant
Szara, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 18x18x30 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Gobelin Hand
200x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Playmobil
Kilim dziecięcy Lorea Boy
Wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, czarny, 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Great Art,
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Surtur
Biały/w naturalnym kolorze, z opalowego szkła, ø12x17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(170)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Nasru
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15,5 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Pojemnik Abstract Art
Tekstylny, beżowy, pojemność 32 l, 32x32x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Gentle
Ø 12 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Plastikowa, LED, na baterie, 13x10x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, brązowy, 80x150 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Tel
Czarna, metalowa, ø50x110 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
1 l
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Picobello M Micro duo
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 80 cm
(11)
W magazynie
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Biały, 30x20 cm, wysokość 23 cm
(6)
Dostawa od 26.10.2026
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra z połyskiem, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(22)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Mae
Ręcznie malowany, ceramiczny, łososiowy/kremowy, 8,5x18,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabinka na ręczniki Bahari
Bambusowa, w naturalnym kolorze, długość 43 cm, wysokość 170 cm
(171)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide Max
Bawełniany, beżowy, w abstrakcyjny wzór, 135x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
233
234
235
...
425
Załaduj więcej