Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 411 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Cassecou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 11 cm, długość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Ploufou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 21 cm, długość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lunver
Żakardowa, na zamek , geometryczna/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Melien
Żakardowa, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Junie
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Blossom
Niebieska/brązowa, ze zdejmowaną poszewką
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, ciemnoszary, ø 15 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Doniczka Nona
Porcelanowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 13,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa z funkcją oszczędzania wody Watersaving System
Plastikowa, w kolorze matowego złota, ø 11 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, ciemnoniebieski, ø 13,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Deep Turquoise
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Black Stripes
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(13)
Dostawa od 15.12.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Globus
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(31)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Flakes
Dla psów, zamszowe, okrągłe, szare, ø 50 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Big World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Love Story
Budka Cocoon
Dla kotów, szara, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Leonie
Z żywicy polimerowej, LED, na baterie, 16,5x13,5x14,5 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lampa solna Nepal
Pomarańczowa, kamienna, ø11x28 cm
Dostawa od 29.10.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abner
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 14 cm
Dostawa od 29.10.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 77x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Valmon
Wąż ogrodowy
Długość węża 25 m, ø 2 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Nona
Porcelanowy, jasnoszary, 17x18 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 27.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Tramino
W kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 27x29x20 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Butterfly
Ścienna, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 3,5 m
(79)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 210 ml, do szampana
(183)
W magazynie
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café Aromatica
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, żółty/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Kubek termiczny Natural brushed
375 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Heidi
Ceramiczny, kremowy, 10x19 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 14 cm, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 15x7 cm, wysokość 18 cm
(102)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Exclusive
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(143)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Bigou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 20 cm, długość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(24)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Ecori
Składany, tekstylny, czarny, 32 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Birillo
Kremowa, ceramiczna, ø15,5x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, zielony, 137x229 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
222
223
224
...
423
Załaduj więcej