Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 543 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, zielona
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Kos
Biała/w kolorze srebra, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, ciemnozielony, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, czarny, 48 l
(97)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Vera
Szklany, czarny, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Budka dla ptaków Acorn
Drewniana, 14x14 cm, wysokość 25 cm
(37)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Football
Metalowa, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Mapple Red
Bawełniana, czerwona, 40x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Umerta
Czarna, stalowa, ø12x14,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Czajnik Wooden
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,9 l
(14)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Bartoux Beige
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x120 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 19x21 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus
Bawełniany, geometryczny, różowy/beżowy, 150x250 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Hold
Plastikowy, ciemnoszary, 18,5x17 cm, wysokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 22 cm, żelazny, zielony/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Talerze dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Otwieracz do konserw President
Do konserw, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
JUNA
Fartuch Christmas Fable
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Z mieszanki bawełny, na zamek , etno, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szarobrązowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 26.10.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Metalowy, ø 16 cm, wysokość 15 cm
(55)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Wieszak ścienny Tempo
Stalowy, beżowy, szerokość 16 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 26.10.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic sage
Szałwiowy, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Embla
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału sherpa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Przecierak z końcówkami
Ze stali nierdzewnej
(85)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Sleepy Saurus Dino
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac
Wodoodporny/antyalergiczny, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Lumiwall
Biała, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, 46x1x50 cm
(1)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach Toronto
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 23 cm, wysokość 83 cm, głębokość 23 cm
(310)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Siedzisko do wanny
Metalowe/plastikowe, białe, antypoślizgowe, wysokość 36 cm, nośność 120 kg
(159)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 l
(8)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik Haiphong
Z pokrywką, różowy, pojemność 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
213
214
215
...
420
Załaduj więcej