Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 301 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Holmegaard
Szklanka Mikkeler
400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., ø 7 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piro
Kamionkowy, czarny, 9x17 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Letnia, 200x200 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (4)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar New Vintage
Ścienny, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Olona
Ciemnoszara, metalowa, 14,5x10,5x29,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Kubki zestaw Nero
2 szt., 250 ml, do cappuccino/z podwójną ścianką
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Bubble Emarald
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
Dostawa od 15.12.2026
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
W kolorze srebra, 9x17 cm, wysokość 13 cm
(17)
Dostawa od 22.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 48x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Clipp
Biała, papierowa, ø60x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pokrowiec na deskę do prasowania Toppu
Bawełniany, brązowy/kremowy, w paski, 130x48 cm
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 40 ml, do wódki
Dostawa od 21.10.2026
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Kawiarka Luma
350 ml, szklana, szara
Dostawa od 03.11.2026
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Modo
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 5,5 cm, wysokość 12 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(905)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(33)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(33)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Space M
10 szt.
(33)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
13,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Z drewna dębowego, ø 13 cm, wysokość 35,5 cm
(92)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarki zestaw Mensura
3 szt., plastikowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Kendal
Antracytowa, plastikowa, LED, IP54, 25x12x11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Klatka dla ptaków Bird Jewel KS 8
Metalowa, zielona, 47,5x25,5 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Dwupiętowy, stalowy, w kolorze srebra, 45x23 cm
(224)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Wazon Terento
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Revigo
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Chlebak
Plastikowy, beżowy, 23x40 cm
(3)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Jupiter
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x260 cm
(29)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 14x7 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Maselniczka Pilar
Ceramiczna, beżowa, 12x9 cm
(1)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, czarny
(56)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Lalibela
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Functio
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
WOOOD
Taca Flexible
24x44 cm, drewniana
(71)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Skyline
Plastikowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(39)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
200
201
202
...
418
Załaduj więcej