Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 474 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Filiżanki zestaw Odette
2 szt., new bone china, na espresso, białe, 190 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Pokrowiec na meble ogrodowe
65x65 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Buddies"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, miętowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey "Hello"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Adhera
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 40 - 71 cm
Dostawa od 26.10.2026
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
1,6 l, z podziałką, 2 szt., plastikowy, czarny
(10)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Dzbanek do herbaty Ora Gloss
540 ml, new bone china, biały
Dostawa od 03.11.2026
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Alpaca Liso
Syntetyczny, shaggy, beżowy, 60x100 cm
(8)
Dostawa od 30.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Żaluzja Venitien
Metalowa, biała, 90x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Evander
W kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 26x21x10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Ohana White"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
105 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Butelka termiczna Loop
500 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Świecznik Kiva
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Taca Gardeny
17,5x32 cm, porcelanowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Astera
Kwiecista, biała/szara, 180x200 cm
(95)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Szczotka do WC Suds
Z żywicy polimerowej, biała, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Koc dziecięcy Off-White
Do spowijania, z bawełny organicznej, jasnożółty, 120x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer kuchenny
W kolorze srebra, 31x40 cm, wysokość 45 cm
(29)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Clip
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 15 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(262)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Smithy
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ostrzałka do noży Rota
Plastikowa
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hanna
Czerwony, z litego drewna, do kontaktu, 12x8x20 cm
(18)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Travel Journal
192 str., w formacie A4, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Karnisz Válec
Regulowany, metalowy, w kolorze srebra, 120 - 210 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
WMF
Łyżka do serwowania Profi Plus
Plastikowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ambiance
Naklejka Landscape Night in New York
Na ścianę, 90x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Botta
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobrązowa, szerokość 57 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny, metalowy, 14x38x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Poidełko fontanna
Dla kotów
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Składane krzesło kempingowe Rochefort
Metalowe/tekstylne, 50x64 cm, wysokość 47 cm
(12)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
192
193
194
...
422
Załaduj więcej