Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 177 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Komodo Beach
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Qwetch
Kubek termiczny Originals
470 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Cracks
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, ciemnoszary
(6)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dreamcatcher
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Allstar
Deska sedesowa Tucson
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Kinkiet Nina
Czarny, metalowy, 14x18,5x11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Raspberry Creamsicle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty/różowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 33 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Czarny
(8)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kate Louise
Obrus Floral Symetry
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem/kwiecisty, czarny, 135x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Bing
Plastikowa, LED, na baterie, 24x15x32 cm
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Dzbanek filtrujący Carbo
Niebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Formy do tarty zestaw
3 szt., ø 10 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Formy do chleba zestaw
3 szt., 15,5 x 4,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Piersiówka Spirit of Adventure
250 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Post Modern Art
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/czarne/szare/brązowe, 60x100 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kalinda
Biała, 140x240 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Matcha Latte
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Vintage Car
Metalowa, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Cracked Terrazzo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Podkładka do naczyń Udry
Plastikowa, szarozielona, 61x43 cm
Dostawa od 26.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
DOKE
Dodatek Light
(35)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieniec Antea
Bożonarodzeniowy, ø 17 cm
Dostawa od 30.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1122
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 60x110 cm
Dostawa od 27.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Birds
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Sage
Plastikowy, jasnoszary, 13x21 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Lady Rose
2 szt., 12x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 26.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Dramatic Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa/szara, 135x200 cm
(28)
Dostawa od 04.11.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Summer in Havana
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., metalowe, 14x24 cm
Dostawa od 27.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Ręcznik Promenade
Frotte, bawełniany, niebieski/fioletowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Sea Garden
3 szt., jasnożółte, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Rosy Bandas
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Casa Selección
Firanka Relief Arch
Beżowa, 140x260 cm
Dostawa od 27.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Drylownica
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Brisen
Plastikowy, czarny, 50 l
(44)
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
185
186
187
...
419
Załaduj więcej