Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 147 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Deserowy, ø 19,5 cm, porcelanowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwona/w naturalnym kolorze, 30x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Taca dekoracyjna Crysten
Metalowa, ø 23 cm
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa President
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 14.10.2026
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber Bronze Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Szklanki zestaw
2 szt., 220 ml
(1)
Dostawa od 27.10.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
Papierowa, ø 29 cm
Dostawa od 14.12.2026
116,58 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Berceste
Czarna, metalowa, ø24x12 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, różowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Grace
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Eviaya
3 szt., ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, 35x45 cm
(12)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
29,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podkładka do naczyń Flow
Silikonowa, czarna, 38x20 cm
(22)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Stoense
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Floral
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka interaktywna Magnetic Vet Play
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Nature
Szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 9,55 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na sól, ceramiczny, antracytowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Mini Star & Stripes
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Miska
Dla czworonoga, szklana, z napisami, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Crepuscule
Zaciemniająca, ciemnoniebieska, 140x180 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Maltha
Metalowy, czarny, szerokość 24 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mono Panel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, czarno-biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, w naturalnym kolorze, 140x180 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Fartuch
W kolorze khaki
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, niebieska, 32x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(4)
W magazynie
117 zł
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x120 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem, ø19x5 mm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brandani
Tarka do sera
Do sera
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka Luxury Box
Do spania, 40x60 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, szara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Mini Moo Cow
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/zielona, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, biały, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Wałek kuchenny PrecisionPin
Drewniany
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 11.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(111)
Dostawa od 11.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 40x4x40 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Carved Bow
Różowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Biała/zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
183
184
185
...
419
Załaduj więcej