Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 228 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(69)
W magazynie
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Midnight
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, morska, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Night Trip
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
LEIFHEIT
Deska do prasowania Classic M
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, jasnoniebieska, 120x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Lampion LED Nikhita
Solarny, metalowy/tekstylny, w naturalnym kolorze, ø 28,5 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Rin
Z litego drewna jesionowego, czarny/brązowy, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(62)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Svarta
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 28 cm
(5)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Rainbow Clouds
2 szt., abstrakcyjny wzór, różowa/fioletowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szafa Balance
Na kółkach, tekstylna, beżowa, szerokość 75 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Vidia
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Teddy Bear
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy/kremowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(9)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Goldie
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, ciemnoniebieski/w kolorze złota, 120x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Happy Horses
2 szt., kremowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Timber 1401
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x250 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Alpaca Liso
Syntetyczny, shaggy, brązowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Bird
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 117x229 cm
(2)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Flowers Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x300 cm
(15)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Exclusive
Wolnoopadająca, 35,5 x 45,5 cm, plastikowa, biała
(16)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa stołowa Gleam
Szarobrązowa, aluminiowa, z elastyczną konstrukcją, 14,5x19,5x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Seta
Niebieska, ceramiczna, 15x28,5x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 41x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Adiwanya
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/zielona, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Torba transportowa Dog Fantasy Platinum
Dla psów, tekstylna, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(10)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, biały, 26x44,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, ciemnoszary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Stella
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 120x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 240x260 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Keter
Kompostownik Eco
Plastikowy, czarny, 320 l
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy World Around Me
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Dainty Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Rainbow World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Forest Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Universal
Dywan Alpaca Liso
Syntetyczny, shaggy, biały, 80x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Forest Land
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Seta
Biała, ceramiczna, 15x28,5x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 240x260 cm
(4)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty/niebieski, 120x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Green Zebra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 120x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
423
424
425
...
630
Załaduj więcej