Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 450 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Georgia
Ścienne, 75x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Obrazy zestaw Astratto
63x93 cm, 2 szt., z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 29.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Touch
Otwierany na dotyk, stalowy, w kolorze matowego srebra, 30 l
(3)
Dostawa od 16.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Vánoční stromeček
Sztuczna choinka Pine
Ø 136 cm, wysokość 220 cm
(11)
W magazynie
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Lampa stołowa Kumu
Biała, z opalowego szkła, ø23x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
646 zł
z kodem
808 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa wisząca Perla
Biała/w kolorze złota, szklana, LED, ø10x150 cm
Dostawa od 26.10.2026
646 zł
z kodem
807 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Puf Bilbao
Aksamitny, czerwony/pomarańczowy/różowy, ø 37 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 20.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Hoker Eddie
Z regulowaną wysokością/z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Whispered Serenity
Jednoosobowa, z prześcieradłem/6-częściowa, zapinana na suwak, z satyny bawełnianej, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Biurko dziecięce Flexi Grow
66x95,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, brązowy/kremowy, 200x290 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Actona
Stolik Malta
Z ceramicznym blatem, brązowy, ø 60 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Orey
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 26x46,5x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Dione
Czarna, stalowa, z elastyczną konstrukcją, 32x100x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Garten
Czarna, szklana, 59x59x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Profil
Czarna, tekstylna
(1)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Dorothy
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/kremowy, 200x300 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Linley
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/kremowy, 200x300 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Ruskin
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/kremowy, 200x300 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Luna
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 200x290 cm
(27)
W magazynie
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Luna
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 200x290 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Terrick
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze ochry/kremowy, 200x300 cm
Dostawa od 16.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Pure
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 200x300 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
ENDERS
Ogrzewacz ogrodowy Elegance
Gazowy, wysokość 218 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mirrors and More
Lustro Ilona
Ścienne, z oświetleniem, 50x70 cm
Dostawa od 26.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Lustro Allo
Ścienne, ø 58 cm
Dostawa od 20.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Stolik Savio
Marmurowy, biały, ø 40 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 29.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonki na doniczki zestaw Essence
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 80 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Stolik Toru
Ceramiczny, jasnoróżowy, ø 40 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 20.10.2026
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Zestaw talerzy Era
Dla 6 osób, 24 szt., porcelanowy, biały
(97)
Dostawa od 04.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Stolik dla dzieci Nana
Rattanowy, 70x48 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 19.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Stolik Confetti
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 02.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Ławka dziecięca Ferdinand
Ze schowkiem, szarobeżowa, szerokość 110 cm, głębokość 36 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 21.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Coin
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 200x290 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Półka Display
Wielopoziomowa/na zdjęcia, z litego drewna dębowego, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 32 cm, głębokość 9 cm
Dostawa od 02.11.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Dziecięcy zestaw ogrodowy
Drewniany, 85,5x89 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lampa wisząca Alken
Czarna, metalowa, LED, 18x123x18 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
641 zł
z kodem
801 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Dywan dziecięcy Nautilus
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, 100x112 cm
Dostawa od 19.10.2026
640 zł
z kodem
800 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Dywan dziecięcy Theo DIno
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, zielony, ø 120 cm
Dostawa od 19.10.2026
640 zł
z kodem
800 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Moi Mili
Baldachim Flower Power
Bawełniany, beżowy, 240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Boadella
Beżowa, metalowa, LED, 5,5x101x129 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Krzesło Lucy
Obrotowe, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Dywan Poppy
Wełniany, bez włosia, biały/szary, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
117
118
119
...
508
Załaduj więcej