Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 755 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Panama
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/beżowy, 200x290 cm
(9)
Dostawa od 23.10.2026
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Regał Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 114 cm, wysokość 185 cm, głębokość 35 cm
(101)
W magazynie
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Floriane Garden
Ogrodowy worek do siedzenia Deri Armut
Czarny, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
929 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Puf Cube
Jasnobrązowy, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 39 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Zubedo
Kremowa, tekstylna, ø49,5x38 cm
Dostawa od 20.10.2026
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stół Rivo
W dekorze orzecha, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Regał Caitlin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 75 cm, głębokość 39 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Puffy Love
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z krótkim włosiem, różowy, 160x180 cm
Dostawa od 21.10.2026
929 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Stoliki ogrodowe zestaw Yvonne
2 szt., stalowe, 73,5x77,5 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Franklin
Z cichym domykiem, w kolorze khaki, 56x40 cm, wysokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Minto
Z podłokietnikami, tapicerowany, szary
W magazynie
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Focal
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 23 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Dodatkowe blaty do stołu Marte
2 szt., w dekorze dębu, 45x102 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
464,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Topper HR 5
140x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, z zimnej pianki, grubość 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Glovia
W kolorze matowej czerni, szklana, LED, ze ściemniaczem, ø8,5x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
740 zł
z kodem
925 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Brai
Metalowe, ciemnozielone, nośność 160 kg, szerokość 56 cm, wysokość 81 cm, głębokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
925 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stojąca Nua
W naturalnym kolorze, z plecionki papierowej, ø39,5x90,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
740 zł
z kodem
925 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Roxby
50x100 cm
(3)
W magazynie
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Biurko Rondo
Ze szklanym blatem, 60x120 cm
Dostawa od 22.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Krzesło biurowe Winslow
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, koniakowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 42-52 cm
(38)
Dostawa od 23.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Lucy
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne/beżowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 47,5-59,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Chantal
Czarna/w naturalnym kolorze, 51x39 cm, wysokość 54 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, czarny, 99,5x57 cm, wysokość 190 cm
Dostawa od 16.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rizzoli
Z półką, metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 71 cm, wysokość 51 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 14.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Naya
Z podłokietnikami, tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na śmieci Arc
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Szafka nocna Clarisse
Kremowa, 48x35 cm, wysokość 70 cm
Dostawa od 22.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Rowico
Krzesło Barrett
Z litego drewna dębowego, kremowe/w ciemnym naturalnym kolorze
Dostawa od 20.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Ceres
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 200x285 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 240x340 cm
(21)
W magazynie
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bizzotto
Osłonki na doniczki zestaw Varanasi
3 szt., ręcznie wykonane, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 37,5 cm, wysokość 84,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
308 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Moduł kuchni zewnętrznej Torino 2
Metalowy
Dostawa od 22.10.2026
924 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan Gastro Vintage Blue
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z frędzlami, niebieski/kremowy, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
924 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Looma Gold
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
W magazynie
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wallity
Obraz
70x100 cm, ręcznie malowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podwyższona grządka
Drewniana/plastikowa, 133 l, 79x79 cm, wysokość 78 cm
W magazynie
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół ogrodowy Pittsburgh
Z litego drewna eukaliptusowego, brązowy, 70x110 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Biurko Folk
Ścienne, z litego drewna dębowego, 35x80 cm
Dostawa od 02.11.2026
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Regał Eladi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 168,5 cm, głębokość 22 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Piramid
Tapicerowany, aksamitny, czarny/w kolorze złota, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 26.10.2026
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Ekspres do kawy President
W kolorze srebra, kolbowy, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
919 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Grill Royal Classic
Na węgiel drzewny
(75)
Dostawa od 22.10.2026
919 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szafka nocna Salino
Jasnożółta, 36x33 cm, wysokość 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Imperia
W kolorze złota, tekstylna, 30x30x149 cm
(6)
Dostawa od 15.10.2026
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa sufitowa Pomp
W kolorze srebra, plastikowa, LED, ø45x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
106
107
108
...
511
Załaduj więcej