Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 019 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Dziecięce kosze na zabawki Bows
2 szt., tekstylne, z nadrukiem, różowe/kremowe, ø 24x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Lucky
Dzianinowy, bawełniany, różowy, 90x90 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stolik ogrodowy Yakima
Z litego drewna eukaliptusowego, składany, w naturalnym kolorze, 27x29 cm, wysokość 62 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Urla
Odpowiedni do prania, szary, 60x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Misa Pandora
Na owoce, szklana, ø 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Swirlie
2 szt., szklane
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Chicago
4 szt., 340 ml, do whiskey
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
47,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Wazon Face
Szklany, brązowy, ø 18 cm, wysokość 25 cm
(33)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, wysokość 51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce Canada
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Single
Wiszący, metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 6, w kolorze złota, szerokość 11,5 cm, wysokość 66 cm, głębokość 18 cm
(5)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Flamingo
Biała/brzoskwiniowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Ozdoby świąteczne zestaw Fantasy Christmas
6 szt., kamionkowe, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
31,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, ø 30 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
LEIFHEIT
Mop Profi XL Micro Duo
W magazynie
Ostatnie sztuki
190,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Fonteta
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø40x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
190,78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 70 cm, szerokość 20 cm
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Półki łazienkowe Cubiko
2 szt., bez wiercenia, stalowe, białe
(51)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ReCollector
Kosz na śmieci Mini Box
Ścienny, z plastiku z recyklingu, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Antartic
Ze sztucznego futra, brązowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1405
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, ciemnobrązowy, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieski/szary, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Skóra na podłogę Wild Pareso
Syntetyczna, biała/brązowa, 80x150 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Shine
Kamionkowa, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na żywność, kamionkowy, niebieski
Dostawa od 21.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, kremowa, 140x229 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Ume Brass
Ze stali nierdzewnej, w kolorze mosiądzu, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Reality
Lampa stołowa Jeff
W kolorze matowego złota, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø12x30 cm
(6)
Dostawa od 26.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Mirano
Metalowa, 10x10 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 29.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, niebieski/szary, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deska Cut&Carve
Plastikowa, 41 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 45x31x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Zasłona Sunset
Na drzwi, bambusowa, pomarańczowa, 90x200 cm
(54)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca
Jednoosobowa, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Tex
Tekstylny, szary, 61 l
(43)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Butelka Eau Good
600 ml, szklana
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
31,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Lucca
Szklany, 13x26,5 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Nexio
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
Dostawa od 20.10.2026
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Colour Block
Geometryczna, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Zasłona prysznicowa Vista
Geometryczna/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 180x200 cm
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 60x14 cm, wysokość 5,5 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
69
70
71
...
321
Załaduj więcej