Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 986 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Compactor
Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 3x15 cm, wysokość 22,5 cm
(8)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Uchwyt na suszarkę do włosów Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 15x14 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 50x6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Stojak na kapsułki
W kolorze srebra, ø 8 cm, wysokość 38 cm
(49)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo
Plastikowy, szary, 10x21 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Pojemnik Soft Storage
Z pokrywką, tekstylny, szary, 40x30x22 cm
(26)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Szklanka Silex
430 ml, do piwa
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Casa Selección
Wazon
Szklany, 10x8 cm, wysokość 22 cm
(42)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hermia
Zestaw karafki i szklanki
1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na suszarkę do włosów Oasis
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 19x14 cm, wysokość 47 cm
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Juinsa
Wiaderko do piasku
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
61 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Wycieraczka Cosmix
Czarno-biała, 45x75 cm
(2)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Aztec Diamond
Geometryczna, szara, 180x180 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Lobster
W paski, czerwona/niebieska, 180x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
61 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Patrizia
3 szt., ceramiczne, żółte/zielone/niebieskie/różowe
(3)
W magazynie
61 zł
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Soft Storage
3 szt., tekstylne, 29x14,5 cm, wysokość 11 cm
(75)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Origami Prehistoric Land
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny DIY Plane
Rekomendowany wiek 8+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(25)
W magazynie
61 zł
10,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Homestead
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie/beżowe, 45x65 cm
(10)
W magazynie
60,99 zł
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Urban
Wiszący, tekstylny, czarny, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(37)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
2 szt., ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Ulubione
Rex London
Skarbonka Presley the Panda
Plastikowa, BPA free, 10x10 cm, wysokość 15,5 cm
(36)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Dzbanek do herbaty
800 ml, z sitkiem, szklany
(8)
Dostawa od 22.10.2026
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Tłuczek do mięsa
Metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
Dostawa od 19.10.2026
60,99 zł
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koszyk Tossa
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
W magazynie
60,81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poduszka Fluff
Dekoracyjnej, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, szara, 43x43 cm
(5)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Tigry
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, żółta, 40x40 cm
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
60 zł
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
B.E.S.
Ścierki zestaw Wafle
3 szt., bawełniane, białe, 40x60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, beżowe, 50x70 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Minalisa
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 2 cm, długość 40 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Pompinou
Strukturalna, biała, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ściągaczka z uchwytem Duo
Biała, długość 24 cm
(3)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
BonBistro
Misa Azul
Na sałatkę, porcelanowa, biała/niebieska, ø 25,5 cm, pojemność 1,2 l
Dostawa od 23.10.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Kosz na śmieci
Plastikowy, biały, 10 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Bieżnik Black Tree
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
249
250
251
...
321
Załaduj więcej