Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 074 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Polar Bear with Christmas Lights
Tekstylna, 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse in Letter Box
Tekstylna, 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse with Pretzel
Tekstylna, 6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Spiralizer SpiroGo
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Tłuczek do mięsa
Drewniany
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Wieszak na ścierki kuchenne Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 8x35 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace
2 szt.
(42)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Graphite
Czarna, 45x75 cm
(3)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Mushrooms
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bunny in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Larsson Geo
Geometryczna, różowa/szara, 180x180 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Aquamarbre
Abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, czarna/w kolorze złota, 180x200 cm
(4)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Zasłona prysznicowa Zebi
Szara, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Plaček Pet Products
Zestaw misek ze stojakiem Dog Fantasy
Dla psów, ceramiczny, z napisami, ø 16 cm
(33)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Kartos
Zestaw podarunkowy Dragon
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw podarunkowy Four-Leaf Clover
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw podarunkowy Heart and Prince
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Leaf
Na baterie, brązowa, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
14,5x17,5 cm, wysokość 14 cm
(123)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Plane"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Dzbanek termos Amo
1 l, biały
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlak Square Colander
Plastikowy
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan dziecięcy Joyfull Garden
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
MSV
Dziecięca mata antypoślizgowa Zoo
Do wanny, 39x69 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Arabesk
Bawełniany, jasnoniebieski
(10)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x20 cm, wysokość 22 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 35 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(333)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 12 szt.
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,1 l, na żywność, plastikowe, szare
(14)
Dostawa od 04.11.2026
71,99 zł
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Ulubione
Costa Nova
Miska Alentejo
Na zupę, kamionkowa, turkusowa, 770 ml, ø 16 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Ramka Flavina
22,5x31,5 cm, stojąca, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
71,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Akcesoria do wina
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bunnies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, zielone, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Dla czworonoga, betonowa, ø 26 cm
(14)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Mepal
Butelka dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa, beżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Wenko
Dozownik do mydła Sirmione
Ceramiczny, beżowy, 430 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(7)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Mydelniczka Taormina
Kamionkowa, biała, 9,5x13 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Ramka Sencillo
32x42 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
Dostawa od 20.10.2026
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Poduszka
Dekoracyjnej, 45x45 cm
(479)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
227
228
229
...
322
Załaduj więcej