Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 089 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, beżowy
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona
W kratkę, biała, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Schodek Secura
Plastikowy, biały/czarny, wysokość 22 cm, nośność 350 kg
(24)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
500 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Etnik
Czarna/beżowa, 170x210 cm
(26)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko
Dla kotów, czarne, 66x36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cabana
Czarno-biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 28x11x4 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(271)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas Icons
Kartonowy
(21)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Memmo
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DesignWorks Ink
Linijka The Golden Rule
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampa punktowa Colly
W kolorze złota, metalowa, 16x8x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Karnisz Tempo
Regulowany, metalowy, biały, 120 - 210 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Anchors
Bawełniany, niebieski, 90x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, niebieski
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Akina
Z mieszanki juty, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Costurero
15x20 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Unilove
Dla dzieci, aksamitny, kwiecisty, różowy/beżowy, 75x150 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Jungle party
Aksamitny, 75x150 cm
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały
(63)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Pułapka na owady
Szklana, 11,5x9 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 19x6 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Welcome & Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(26)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Ginkoblue
Turkusowa, 180x200 cm
(16)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Esquisse
Geometryczna, w kolorze miedzi, 140x280 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Akon
3 szt., bambusowe, ø 7 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku CleanForce
(13)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, zielononiebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, czarne
(43)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
191
192
193
...
322
Załaduj więcej