Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 947 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do mini babeczek Dahlia
36 x 21 cm, metal
(45)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Fleur
350 ml, kamionkowy, do latte, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Olivia
Z mikropluszu, beżowy, 700 ml
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(6)
Dostawa od 22.10.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, białe
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na maszynkę do golenia Film Hook
Metalowy, biały, 6x6,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Haczyk Nami
Ścienny, metalowy, brązowy
Dostawa od 02.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Bunky
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Nocnik Dusty pink
Ciemnoróżowy, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Sollux
Lampa wisząca Bombilla
Czarna, tekstylna, ø8x100 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x26 cm, wysokość 36 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Filiżanka Black 419
Porcelanowa, do cappuccino, czarna, 175 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asterix
Czarna, metalowa, do kontaktu, 49x49x49 cm
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Wild Kitchen Board
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny, 50x150 cm
(15)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko podróżne Essentiel
Dla psów, z materiału sherpa, czarne, 80x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Dwupiętowy, metalowy, czarny, 42,5x32 cm
(55)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, czarny, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 5,5 cm
(16)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Czubek na choinkę
Szklany, 31 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Chilli
Z mikropluszu, czerwony, 900 ml
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 25x25x50 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Achille
37 x 47, ciemnoniebieska, geometryczna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Djeco
Zabawka
Drewniana, rekomendowany wiek 2+ lat
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Dziennik ciążowy Pregnancy
124 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Round
9 szt., metalowe
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Gentlemen's Hardware
Gra karciana Campfire Games
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Thalia
250 ml, do wina
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Hadley
130x160 cm
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Berrie
420 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ręcznik Malou
Bawełniany, musztardowy/kremowy, 100x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 700 ml, ø 15 cm
(19)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Termometr kuchenny Scala
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo Steel
Na sztućce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 11x11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, solarna, IP44, ø26x50 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Star
6 szt., papierowe, ø 30 cm
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
178
179
180
...
320
Załaduj więcej