Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 034 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(1)
W magazynie
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 6 szt.
Ulubione
WMF
Długie łyżeczki zestaw Nuova
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, szare
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101,99 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Obciążnik do papieru Coral
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Curly
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
87 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Life Is Better With a Dog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
87 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka You Are Here
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, beżowy, 40 l
(43)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Drabinka na ręczniki
Metalowa, biała, długość 45 cm, wysokość 170 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
EGLO
Lampa sufitowa 4000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , 16x16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Vaveyla
Czarny, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 17x13x12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Jute Rope
Z juty, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Suszarka na pranie Linda
Czerwona, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa sufitowa 3000 K FUEVA 5
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø16x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Tosca
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 26,5 cm
(81)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
85 zł
z kodem
99,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Sztućce dla dzieci
4 szt., plastikowe, różowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż/1x łyżeczka do herbaty
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Abażur Alma
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø24x26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Adresownik Rose
104 str., w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dmuchawa do rozpalania
38x14 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Antracytowy, 50x120 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Indira
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 30x46 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Green Gate
Bieżnik
Bawełniany, kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Lemons Lounger
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 92x180 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Alma
Z nadrukiem, beżowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Talerze zestaw Zunel
3 szt., do serwowania, ceramiczne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Classic Stripes Camel
2 szt., beżowe, w paski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik pod łóżko Soft Storage
Usztywniany, tekstylny, wysokość 16 cm
(39)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Modest
Szklany, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
170
171
172
...
321
Załaduj więcej