Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 087 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/beżowy, 50x80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Halloween
6 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Reindeer
6 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Illana
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 8,5 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Lilly
Beżowe, 34x34 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Kalendarz adwentowy Festive Friends
37,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(1188)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Daily Cook G7300455
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Follow The Rainbow
Silikonowa, 38x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Składana miska podróżna Nooks
Dla czworonoga, silikonowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 30x18 cm, wysokość 18 cm
(76)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., tekstylne, 30x46 cm
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Żółty, muślinowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Żółta, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na drzwi Tower
Metalowy, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 7 cm
(10)
W magazynie
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 50x23 cm, wysokość 35,5 cm, 15 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Stojak na wino
Bambusowy, liczba butelek 6
(11)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "Trio"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "Volcano"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Naruto "Grey"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Pat a Mat
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Unicorn "Pastel Rainbow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(25)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Rona
Ceramiczny, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Imogen
Deserowy, ø 16,5 cm, kamionkowy, beżowy
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Foxy
Tekstylny, z nadrukiem, beżowy, ø 38x54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Kosz na pranie Chess
Tekstylny, beżowy/kremowy
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Oświetlenie nocne
Białe, plastikowe, LED, z czujnikiem ruchu, 6x11x6 cm
(33)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Dwuosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Cordoba
Ceramiczna, biała, 9,5x9,5 cm, wysokość 35 cm
(66)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Space
Biały, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, biały, 14x14 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Fergus
Brązowa, metalowa, LED, wbijana, solarna, 15x15x35 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Kosz na pranie Kara
Tekstylny, brązowy
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Monkey
Ceramiczna, biała, 14x14,5 cm, wysokość 20 cm
(94)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw Rondo
2 szt., ceramiczne, czarno-białe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Aquatexplus Lava
Ze stali nierdzewnej, szary, 35x30 cm
(48)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(21)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
166
167
168
...
321
Załaduj więcej