Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 096 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw M-Cuisine
2 szt., 15x11 cm, silikonowe
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Profi Line
8 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Zestaw wykrawaczy Presto Carving
Do warzyw/do owoców, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Dekoracja wisząca Nobili
Ø 5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Kompostowniki zestaw
2 szt., plastikowe, zielone, 125 l
(17)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 7x10,5 cm, wysokość 9,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Świece zestaw Mushroom
3 szt., wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Świecznik Bell
Z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka NGC Stripe
Z gwintem E27, 2000 K, 1 W, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów JuiceMax
Plastikowa
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Zasłona Sunflowers
Na drzwi, żółta/zielona, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, jasnoniebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
KIS
Pojemnik Omnibox XL
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 60 l, 58,5x39x36,5 cm
(11)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Moulin Roty
Przytulanka Tiho
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Infinity
Plastikowy, ciemnoszary, 60 l
(157)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, beżowe, 50x63 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 18 cm, wysokość 20 cm
(14)
Dostawa od 21.10.2026
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Półka Joliet
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 35 cm, wysokość 14 cm, głębokość 20 cm
(38)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 27x40 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 55x39 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Chochla President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Balvi
Cukierniczka Sugar
Ceramiczna, czarna, pojemność 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Happy New Year
6 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
17,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Marble
Odpowiedni do prania, czarny, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Tower
Stalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 26,5 cm
(175)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taca Mango
30x40,5 cm, do serwowania, drewniana
(9)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Fartuch Dash
Niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Girlanda
274 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pergole
Ceramiczna, kremowa, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(8)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Karnisz Globa
Regulowany, metalowy, w kolorze złota, 120 - 210 cm
(27)
Dostawa od 30.10.2026
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Obciążniki do kiszenia zestaw
Ceramiczne
Dostawa od 22.10.2026
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Aquatex Plus
Stalowy, czarny/w kolorze srebra, 35x30 cm
(245)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 32x22 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Pojemnik na chusteczki Gentleman
Ze skóry ekologicznej, 13,5x25 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Ramka
25x34 cm, ścienna, rozmiar zdjęcia: 21x30
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Sitko do kawy Salento
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 26.10.2026
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Pebbles
Z pianki pamięciowej, z pianki pamięciowej, szary, 50x80 cm
(154)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
164
165
166
...
321
Załaduj więcej