Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 161 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Meri Meri
Świece zestaw Bunny
3 szt., z wielkanocnym motywem, czas palenia 2 h, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 60 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Terrazo
60 szt., na kafelki, 10x10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
2,05 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Solar
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Karlsson
Budzik Lofty
Ø 11 cm
(20)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
WMF
Łyżka do serwowania Profi Plus
Plastikowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 11 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hanna
Czerwony, z litego drewna, do kontaktu, 12x8x20 cm
(18)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Ohana White"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Evander
Czarny/w kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 26x21x10 cm
(7)
W magazynie
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Świecznik Kiva
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Taca Gardeny
17,5x32 cm, porcelanowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x14 cm, wysokość 35,5 cm
(120)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lion King Africa
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey "Hello"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Batman "The Emblem"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft "We got this"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, beżowa, 135x260 cm
(14)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Żaluzja Venitien
Metalowa, biała, 90x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tosca
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(181)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Filiżanki zestaw Odette
2 szt., new bone china, na espresso, białe, 190 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ladelle
Filiżanki zestaw Carnival
2 szt., ceramiczne, na espresso, białe/zielone, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Dzbanek do herbaty Ora Gloss
540 ml, new bone china, biały
Dostawa od 03.11.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Biały, szerokość 60 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Zasłona Lunella
Zaciemniająca, żakardowa, bordowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas Father Elf
Ceramiczny, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas Gifts
Ceramiczny, ze świątecznym motywem
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(54)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Flakon
Ceramiczna, czarna, ø 17 cm, wysokość 42,5 cm
(126)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(9)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Haczyk Tower
Metalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wieszak ścienny Vita
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, 45x15x69 cm
(1)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Avengers
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Souri
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
LAMKUR
Lampa stołowa Vito
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø12x9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Lunchbox To Go
1,6 l, z podziałką, 2 szt., plastikowy, czarny
(10)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampa olejna
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Buddies"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, miętowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
143
144
145
...
327
Załaduj więcej