Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 162 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
House Nordic
Zegar Amiens
Ścienny, ø 25 cm
(20)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Serwis do herbaty Artisan
Kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Butelka termiczna Loop
500 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieska
(3)
Dostawa od 15.10.2026
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Thermo Reflect S/M
Czarny, 125x40 cm
(4)
W magazynie
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw noży ze stojakiem
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(104)
W magazynie
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Organizer kuchenny
W kolorze srebra, 31x40 cm, wysokość 45 cm
(29)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(262)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Golden Sunset
Bawełniana, strukturalna, beżowa/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Ondine
Geometryczna, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
S|P Collection
Szczotka do WC Suds
Z żywicy polimerowej, biała, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Astera
Kwiecista, biała/szara, 180x200 cm
(95)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Smithy
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Everest
Z mieszanki bawełny, w kratkę, brązowa, 140x240 cm
Dostawa od 30.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Love Story
Zestaw misek ze stojakiem
Dla psów, ceramiczny, ø 16 cm
(2)
Dostawa od 20.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x140 cm
Dostawa od 26.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny, metalowy, 14x38x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey and Minnie "Love"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona/biała, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Optic
2 szt., różowe/szare/w kolorze złota, 60x100 cm
(15)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Travel Journal
192 str., w formacie A4, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Lustro Clip
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 15 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 26.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Artchic
Bawełniana, z ornamentami, morska, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Ambiance
Naklejka Landscape Night in New York
Na ścianę, 90x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mendola Fabrics
Zasłona Zatapa
Geometryczna, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otilde
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
123 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., niebieskie, muślinowe, 80x80 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Poidełko fontanna
Dla kotów
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Z mieszanki bawełny, na zamek , 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Ze stali nierdzewnej, zielona/w kolorze srebra
(12)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Ostrzałka do noży Rota
Plastikowa
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Składane krzesło kempingowe Rochefort
Metalowe/tekstylne, 50x64 cm, wysokość 47 cm
(12)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan Arrows
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 03.11.2026
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 03.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
142
143
144
...
327
Załaduj więcej