Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 088 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koszyk Store-It
Druciany, metalowy, bordowy, wysokość 20 cm
Dostawa od 30.10.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Ambiance
Naklejka dziecięca Giant World Map
Na ścianę, 120x150 cm
(261)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, biały, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(16)
Dostawa od 15.10.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Orion
Patelnia Grande
Do racuchów, z powłoką nieprzywierającą, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(146)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sheepskin
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Poduszka na krzesło Exotic Garden
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 35x65 cm
Dostawa od 15.12.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Dzbanek Hammershøi
Porcelanowy, biały, 500 ml
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(86)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Floresta
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(44)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
18,5x26 cm, silikonowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Wenko
Szczotka do WC Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 9 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Wycieraczka Nine Lives
Z włókna kokosowego, jasnozielona/pomarańczowa, 43x73 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Dario
W paski, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Ślizgacz Meteor
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LotusGrill
Zestaw do grillowania
2 szt.
(2)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Diamond
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, czarny, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Perfumed Prague
Dyfuzor #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
O zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
131,99 zł
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Talerz Goji
Do serwowania, porcelanowy, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
24x28 cm, wysokość 23 cm
(175)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Maselniczka Pilar
Ceramiczna, beżowa, 12x9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, beżowe, 185x200 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, białe, 180x200 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Functio
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Little Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa punktowa Ollo
Biała, metalowa, 10x15x8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Kubek termiczny Natural brushed
350 ml, ze stali nierdzewnej, niebieski/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnoszare, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Kua
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Nowość
Orion
Dzbanek do herbaty Metalic
2 l, ciemnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Bellwood
Drewniany, czarny, ø 17 cm, wysokość 31 cm
(9)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Skyline
Plastikowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(39)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
132
133
134
...
322
Załaduj więcej