Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 106 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Deska Rommu
Drewniana, 29 x 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kilim dziecięcy Milu
Wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 14.12.2026
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczna roślina Anthurium
Ø 40 cm, wysokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoróżowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Dywan Art
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 97x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Vitaus
Dywan Mozaik
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 97x150 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(26)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Casafina
Keksówka Fattoria
12 x 19 cm, ceramika
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa stołowa Stafford
Biała/w naturalnym kolorze, bambusowa, LED, ø13,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 19,5x16,5 cm, wysokość 19,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Pościel Nordic Fairytale
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw Home to Roost
4 szt., na zupę, ceramiczne, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
W magazynie
138 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Wazon Kaelis
Ceramiczny, 21,5x23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Ciemnoszara, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Lampa punktowa Leon
Czarna, metalowa, 16x11x19 cm
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Konsola do modułowego systemu półek Mural
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna
(3)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Trick or Treat
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Universal
Dywan Matrix Square
Syntetyczny, z średnim włosiem, 60x120 cm
(68)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Printworks
Gra towarzyska Trivia game Movie geek
Rekomendowany wiek 12+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Haczyk Flori
Ścienny, mosiężny, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sorrell
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bisby
2 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
138 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga
Wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
EGLO
Kinkiet TOWNSHEND
Czarny/w naturalnym kolorze, z litego drewna, 6,5x21,5x19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 54x25 cm, wysokość 15 cm
(50)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 405 cm
(25)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Patelnia Litina
Żeliwna, ø 30 cm
(79)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Pościel Nord Flake
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w gwiazdy, 140x200 cm
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Wood
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kalune Design
Półka Armoni
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa, szerokość 72 cm, wysokość 20 cm, głębokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Turbo-Loc
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, stalowa, w kolorze srebra
(243)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Skarbonka Football Shoe
Metalowa, 13x5,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Regał na buty
Metalowy, w kolorze srebra, liczba par butów 12 , szerokość 65,5 cm, wysokość 54 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szarobrązowe, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Slate
Ze szkła hartowanego, ciemnoszara, 56x50 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brandani
Kubki zestaw Bridge
4 szt., 350 ml, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
124
125
126
...
322
Załaduj więcej