Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 447 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Zabawka do wody Shark
Drewniana, BPA free, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
(5)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Heather
Na zupę, kamionkowa, zielona, 500 ml, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona
Kwiecista, zielona/niebieska, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 2 W, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Solo
Porcelanowy, czarny, ø 6 cm, wysokość 12 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Kinkiet Azzar
Jasnoniebieski/w kolorze brązu, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 23x20x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
WMF
Łopatka Nuova
Ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1452
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Rainbow"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała/niebieska, bawełniana, 135x100 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Organizer łazienkowy Suds
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9,5 cm, wysokość 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Miska Kumi
Na zupę/na ramen, ceramiczna, ciemnobrązowa, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 55x23 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kosz na śmieci Black
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, czarny, 5 l
(1)
Dostawa od 22.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1451
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1453
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Monti
Plastikowy, biały, 400 ml, 6x6 cm, wysokość 31 cm
(68)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Metaltex
Dodatkowe półki York
2 szt., drewniane, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x8 cm, wysokość 16 cm
(20)
W magazynie
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, fioletowy, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Kosz na śmieci Adelar
Z pedałem, stalowy, jasnoniebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Sanya
Kremowa, 140x280 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Ania
Kosmetyczne, z oświetleniem, 15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biały/w kolorze złota, 150x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Żakardowy, kremowy, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
98
99
100
...
228
Załaduj więcej