Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 461 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, ciemnobrązowy, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Umbra
Ramka Prisma
23x18 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 26.10.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Etnik
Czarna/beżowa, 170x210 cm
(26)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Legowisko
Dla kotów, czarne, 66x36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Cabana
Czarno-biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 28x11x4 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(271)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas Icons
Kartonowy
(21)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Memmo
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(2)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Linijka The Golden Rule
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa punktowa Colly
W kolorze złota, metalowa, 16x8x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Karnisz Tempo
Regulowany, metalowy, biały, 120 - 210 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Anchors
Bawełniany, niebieski, 90x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, niebieski
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik W box L
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 56,5x39x31,5 cm
(5)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Akina
Z mieszanki juty, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Costurero
15x20 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Unilove
Dla dzieci, aksamitny, kwiecisty, różowy/beżowy, 75x150 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Jungle party
Aksamitny, 75x150 cm
(7)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały
(63)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Pułapka na owady
Szklana, 11,5x9 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Wieszak na ręczniki Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 19x6 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Welcome & Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(26)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Ginkoblue
Turkusowa, 180x200 cm
(16)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Esquisse
Geometryczna, w kolorze miedzi, 140x280 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Akon
3 szt., bambusowe, ø 7 cm
W magazynie
91 zł
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
91 zł
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Praska do czosnku CleanForce
(13)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, zielononiebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, czarne
(43)
W magazynie
91 zł
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 19x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SP TREND
Karnisz Eta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
94
95
96
...
228
Załaduj więcej