Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 364 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Kindsgut
Śliniak Oslo
Muślinowy, żółty
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, żółty
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Border Collie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czarno-biała, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 27 cm
(5)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
Kave Home
Miski zestaw Dumbi
2 szt., dla psów, ceramiczne, ø 14 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94,50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Ø 27 cm, kamionkowy
W magazynie
94,17 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa
Do wanny, 37x90 cm
(35)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Christmas Town
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, beżowa, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy Shaki
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 11 cm, długość 28 cm, wysokość 14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Zone
Mydelniczka Nova
Porcelanowa, biała, ø 11 cm, wysokość 2,5 cm
(45)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Malmo
39x39 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malmo
47x57 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Roleta
Rzymska, abstrakcyjny wzór, biała, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Avola
Ze szczotką, szary, 13x16 cm, wysokość 70 cm
(52)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 5 szt.
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Talerz Ora Gloss
Ø 26,5 cm, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Wenko
Szczotka do WC Fablo
Ceramiczna, brązowa, ø 12 cm, wysokość 39,5 cm
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, brązowy, 70x140 cm
Dostawa od 20.10.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Eydis
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(14)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Chochla President
Ø 12,5 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Reality
Lampa stołowa Martin
Biała/ciemnobrązowa, ceramiczna, ø20x29 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Miska Nara
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 50x31 cm
(35)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Casoli
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 9 cm, wysokość 40 cm
(66)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Półka łazienkowa Milito
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Dywanik łazienkowy Tara
Odpowiedni do prania, z plastiku z recyklingu, czarno-biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Flor Extrana
Czarny/kremowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Bertie
6 szt., drewniane, ø 3 cm
W magazynie
94 zł
15,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Skóra na podłogę Wild Kareso
Syntetyczna, biała/brązowa, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Snake Trinket
70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mendola Fabrics
Firanka String
W kolorze miedzi, 140x285 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Insect Inspector
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova
Kamionkowy, jasnoczerwony, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Horus
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Salacia
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
87
88
89
...
229
Załaduj więcej