Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 401 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo Steel
Na sztućce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 11x11,5 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, solarna, IP44, ø26x50 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Star
6 szt., papierowe, ø 30 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Stojak na noże
Plastikowy, szary
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Pojemniki na żywność Optic
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Gabby's Dollhouse "bubbles"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, jasnoniebieska, z mikrowłókna, 140x200 cm
(20)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Karafka Kusintha
500 ml, szklana, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Green
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Dekor
Geometryczna, szara, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 1-2 lata, bawełniany, szary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flavie
Szary, 125x150 cm
(6)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Miska do kiełkowania
Na zioła, szklana, ø 12 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Christmas
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny/antyalergiczny, 180x200 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Addis
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Praska do czosnku Helix
Ze stali nierdzewnej
(108)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mango/o zapachu klementynki, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Merry Blue Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Vahine
Żółta/biała, 140x280 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Dalila
Beżowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Gasidło do świec Nox
Metalowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
15 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(55)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Żółta, 97x150 cm
Dostawa od 09.10.2026
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Field Mushroom
28x18 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Marius
Abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Linella
Dwuosobowe, białe, 160x200 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, w paski, biały/niebieski, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Youlika
Na meble, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Color pop
37 x 47, geometryczna
(12)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Parma Wave
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 60x120 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Słuchawka prysznicowa z funkcją oszczędzania wody
W kolorze srebra, ø 10 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Oxford Denim
Bawełniany, niebieski
(676)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Szara
(160)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Arturo
Odpowiedni do prania, jasnobrązowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 180x220 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kawiarka Paloma
120 ml, aluminiowa, w kolorze srebra
(2)
Dostawa od 14.10.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
82
83
84
...
230
Załaduj więcej