Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 349 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Pepito
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 36x8 cm, wysokość 58 cm
(298)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 17x21 cm, wysokość 55 cm
(57)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Stoper do drzwi Entra
Ceramiczny, antracytowy, ø 2,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stopery do drzwi zestaw Buddy
2 szt., gumowe, szare, 11x15 cm, wysokość 6 cm
(45)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Herz
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, szaroróżowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy
Szybkoschnący, szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Ecoli
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Canguro
Tekstylny, szary, 65 l
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię CupboardStore
Wiszący, plastikowy, szary, 22x26 cm, wysokość 9 cm
(123)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Parus
Ze szczotką, szary/w kolorze srebra, 25,5x16,5 cm, wysokość 57 cm
(62)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8x12 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, wisząca, szklana, biała, szerokość 8 cm, długość 10 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Ozdoba świąteczna Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Szklana, ręcznie dmuchana, ø 5,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Słój na las w szkle Ball
Szklany, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Moore
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 17 cm, wysokość 22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 19x29 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Tarka Handi-Zest™
Do sera
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Tarka do sera 3in1
Uniwersalna
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tarka President
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Transporter
Dla czworonoga, plastikowy, szary, 31x46 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x14 cm, wysokość 6 cm
(1306)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Wazon Cutting
Szklany/drewniany/żelazny, w naturalnym kolorze, 6,5x25,5 cm, wysokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Penny
Metalowy, wiszący, biały, liczba par butów 6 , szerokość 41 cm, wysokość 77 cm, głębokość 6 cm
(218)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Wisząca, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(159)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., tekstylne, 13 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(83)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(9)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw
2 szt., białe
(15)
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka City
Szaroniebieska, 45x75 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wycieraczka Havana
50x80 cm
(30)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Ways
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Find Your Inner Peace
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Peak
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zabawka grająca Leopard
Rekomendowany wiek 3+ msc
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aria Unicorn
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
228
Załaduj więcej