Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 354 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Fija
Kamionkowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Ivalie
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 930 ml, do wina
(11)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Sandra
6 szt., 450 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Elmy
130x160 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, niebieski, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Vivielle
130x160 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Charlie
130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Forma
Z mieszanki bawełny, 130x155 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Atle
Z bawełny z recyklingu, jasnoróżowy/w kolorze terakoty, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Paisley
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Vivielle
Z mieszanki bawełny, 130x160 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Woodsby
Z mieszanki bawełny, zielony/kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Quento
10 szt., na podłogę, 18x20 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Alata
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 15x35 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Caracas
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Multi-Prep Mini
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Vintage Mushroom
Ze stali nierdzewnej, kremowa, 500 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Olna
2 szt., bawełniane, kremowe/w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Soundwave
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy/turkusowy, ø 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Clennie
Kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1202
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Thin Black Stripes
Lniana, biała/szara, 14x29 cm
Dostawa od 19.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Quadro
Kosmetyczne, z wieszakiem, 14x19,5 cm
(59)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Circle M Nupo
Ze skóry ekologicznej, ø 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, 64x26 cm, wysokość 69 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Praska do czosnku President
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
76
77
78
...
228
Załaduj więcej