Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 356 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 41x11 cm, wysokość 4 cm
(11)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 12x17 cm, wysokość 19 cm
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ondulys
Z woalu, abstrakcyjny wzór, szara, 140x240 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń Edge™
(33)
Dostawa od 15.10.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Mushroom Mini
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Bing
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
18,5x30 cm, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Mata stołowa Mohana
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Humidity killer 2 kg
Biały
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Express M
2 szt.
(23)
Dostawa od 23.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 5 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Compress Lavender
5 szt.
(13)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Timeless Stripe
W paski, beżowa, 180x180 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
6 szt., wiszące, plastikowe
(123)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka Drink-It
500 ml, plastikowa, łososiowa
Dostawa od 19.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka London
28x37 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka LED
Z gwintem GU10, 4000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
GTV
Żarówka LED
Z gwintem GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(23)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Balvi
Pojemnik na sól Salt
Ceramiczny
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yuma
Na waciki, z żywicy polimerowej, czarny, ø 11 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Golarka do swetrów
Biała/niebieska
(37)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, żółte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, biały/w kolorze srebra, 11,5x9,5 cm, wysokość 11,5 cm
(685)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Duralex
Misa Gigogne
Szklana, ø 31 cm, pojemność 580 ml
(9)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
6 szt., 1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(63)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Nova
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/niebieski/turkusowy
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Varla
Ø 28 cm, ceramiczny, beżowy
Dostawa od 07.12.2026
51 zł
z kodem
63,86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Sztućce Ellipse
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej/plastikowe, niebieskie/w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Deska Mineral
Bambusowa, 35 x 25 cm
(50)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
23x28 cm, stojąca, bambusowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
Dostawa od 20.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 30x15x8 cm
(12)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Poduszka na krzesło Blockprint
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Poduszka na krzesło Lily
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bauhaus
3 szt., bawełniane, 45x65 cm
(33)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Farmers Kitchen
3 szt., bawełniane, niebieskie/beżowe, 45x65 cm
(631)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Stockholm
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Purity
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Kuweta dla kota
Plastikowa, beżowa, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
147
148
149
...
228
Załaduj więcej