Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 335 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tefal
Nóż Freshkitchen K1220104
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Pucharki zestaw Vilagio
2 szt., do lodów, szklane, 380 ml, ø 13 cm
(3)
W magazynie
65,99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo XL
(5)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Blatt
Biała/szara, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Waterdrop
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
Żeliwne, 4x7 cm
(112)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Salcombe Boats
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Rękawica kuchenna Line
Bawełniana, zielona, 14x21 cm
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Spotty Dotty
Bawełniany, zielony/niebieski/różowy
(10)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, beżowe, 230 ml
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
MIJ
Talerz Earth & Sky
Deserowy, ø 20 cm, ceramiczny, niebieski/brązowy/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Delicate Greens
Na zamek , 55x55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, 490 ml, 7x9 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
450 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Pearl
Na zupę, kamionkowa, biała, 360 ml, ø 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mepal
Maselniczka White
Biała, 10x17 cm
(14)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Thais
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Yellow Bird
Z nadrukiem, 45x140 cm
(12)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramki zestaw
19x24 cm, 3 szt., stojące/ścienne, plastikowe, brązowe/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Budka dla ptaków
Drewniana, 14x11 cm, wysokość 20 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Ciemnoszara, 140x180 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Stripe
Tekstylny, czarno-biały, 54 l
(173)
Dostawa od 29.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 16x16 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Wieszak na drzwi Paris
Metalowy, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 35 cm, głębokość 8 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 18 l
(9)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, czarny, 4x13,5 cm, wysokość 10,5 cm
(51)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , drewniana
(51)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Klocki Wild Wonders
Drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dripper Singles
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Orbella
Odpowiedni do prania, czarny/w kolorze złota, 45x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
B.E.S.
Ręcznik plażowy Fishes
Bawełniany, z nadrukiem, fioletowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Świecznik Alentejo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(130)
Dostawa od 19.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Eco
8 szt., drewniane, brązowe, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(363)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
8,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
1
...
143
144
145
...
228
Załaduj więcej