Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 395 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Sausage Dog
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 10,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Almada
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Lékué
Akcesoria do dekoracji wypieków
Plastikowe
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neri
350 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, czarny
(19)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Knobs
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 6 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Livio Duo
Plastikowy, czarny, wysokość 26 cm
(47)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony/pomarańczowy, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 32x19 cm, wysokość 16 cm
(24)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Puzzle Whale
Drewniane, rekomendowany wiek 2+ lat
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
Dostawa od 21.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Busy B
Dziennik fitness Stripe
128 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Grzechotka Banana
Rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, na espresso, jasnoróżowa, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Acorn
14x14 cm, wysokość 22 cm
(108)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Kolorowanki Construction
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Ginnie
350 ml, kamionkowy, kremowy
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18x11 cm, wysokość 11 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Lampion LED
Na baterie, plastikowy, w kolorze brązu, 9,5x12 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania Flowerage
Tekstylna, 65x100 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Serwetnik Swivel
Metalowy, czarny, 10x7 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
1,1 l, ceramiczne
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Disc
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, biały/szary, 150x240 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Beautaline
Zielony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kalini
W abstrakcyjny wzór, beżowy, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, biały/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
Zmywalny, z PCV, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Persane
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szary, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Colonia Plus
Stalowy, szary/w kolorze srebra, 48x30 cm
(283)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 22x30 cm, wysokość 4 cm
(27)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Nature
3 szt., metalowe, 14 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Papeete
Biała/zielona/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 11,5x12 cm, wysokość 36 cm
(164)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
Ø 15 cm, wysokość 21 cm
(107)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemnik Geome
750 ml, na żywność, kamienny, biały
(162)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 46x32x1,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
My House
Pościel Rachel
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Enchanted Butterfly
Z gumką, dwuosobowe, 135x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fairytale Unicorn
Z gumką, dwuosobowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Podkładka pod garnek
21x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
123
124
125
...
230
Załaduj więcej