Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 391 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Stolnica
50x60 cm, silikonowa
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Onda
Stalowy, w kolorze srebra, 14x14 cm, wysokość 52 cm
(808)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn SinkTech
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Cabin
Szklana, wykonana ręcznie, 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Gildor
380 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, betonowy
(65)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
20x30 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Ruby
Tekstylna, 53 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Tie Dye Football
Z gumką, dwuosobowe, turkusowe, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 12,5x14,5 cm, wysokość 13 cm
(872)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Organizer podróżny
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 4 cm, długość 13,5 cm
(18)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Octopus
Z nadrukiem, niebieska, 180x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Salcombe Boats
Z nadrukiem, biała, 180x180 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zatyczka do wina BarWise
Ze stali nierdzewnej
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Calm
Aksamitna, z nadrukiem, zielona, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Farmyard Animals
Z gumką, dwuosobowe, zielone, 135x190 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, zielony, 75x75 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Łyżeczki dla dzieci zestaw Mellow
3 szt., 3x łyżeczka do herbaty
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Catcher
Plastikowa
(87)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Festival
Tekstylna, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Reality
Lampa wisząca Molly
Biała/w kolorze srebra, szklana, ø12x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, zielony
(1)
Dostawa od 23.10.2026
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Serwetnik Feline
Metalowy, czarny, 12x6 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Osłona na palenisko
Tekstylna, 93x93 cm, wysokość 58 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Cotton Comfort L/Universal
Polarowy, biały/różowy, kwiecisty, 140x45 cm
(16)
W magazynie
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Stołek Tirolo
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED M-Twinkle
Na baterie, szara, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, ciemnoniebieska, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Retro Meadow
3 szt., bawełniane, żółte/szare, 45x65 cm
(522)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, białe, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Green Gate
Kubek dla dzieci Forrest
Kamionkowy, biały/niebieski
(17)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe/szare, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cleonis
Biały, 50x80 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Woya
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ceramiczny, biały, 250 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Deserowy, kamionkowy, biały/niebieski
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Sausage Dog
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 10,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
122
123
124
...
230
Załaduj więcej