Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 462 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Soft as a Cloud
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, różowe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Wenko
Haczyk Bosio
Bez wiercenia, z mocowaniem Power-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Siatka do prania bielizny Asta
Biała/zielona/fioletowa/w kolorze złota, 32x35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(15)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Adapto
Stalowa, w kolorze srebra, 57x24 cm, wysokość 15 cm
(2911)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Maximex
Zasłona
Termiczna, szara, 130x200 cm
(19)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, szare, 135x190 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szarobeżowe, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szarobeżowe, 60x100 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Hettie
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Dzbanek z pokrywką
Szklany, 1,5 l
(34)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 25 cm, wysokość 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ikigai
Ø 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Torba na zakupy Picnic
(1)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Heart Children
Ze stali nierdzewnej, 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Gin
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wycieraczka Urban
Z włókna kokosowego, ceglasta/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch Max
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona
Termiczna, na drzwi, w paski, czarna/w kolorze srebra, 90x200 cm
(7)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka
Ze stali nierdzewnej, czarna, 33x23 cm, wysokość 13 cm
(56)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Zestaw młynków do pieprzu i soli Livio
2 szt., plastikowy
(63)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Riviera
Do serwowania, kamionkowy, zielony
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Talerz Artisan
Do serwowania, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 33 cm
(6)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Christmas Print
Lniana, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
Czarna/w kolorze złota, metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rolser
Podkładka pod żelazko
Silikonowa, czarna, 15x24 cm, wysokość 5 mm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit R
40 szt., z taśmą, 36 l
(9)
W magazynie
81,99 zł
2,05 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
81,99 zł
2,05 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Heart
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 21 cm, długość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Poppet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 10 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Russet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Spicet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Tarlet
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 13 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Talerz Poterie
Głęboki, kamionkowy, brązowy
(2)
W magazynie
81,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 870 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, czerwona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
81,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Miska Summer Bliss
Na zupę, kamionkowa, biała, 820 ml, ø 16 cm
W magazynie
81,27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy
W magazynie
81,27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Pojemnik na chusteczki Terra
Bambusowy, 10x25 cm, wysokość 13 cm
(112)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 60x5 cm, wysokość 9 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Joseph Joseph
Ściągaczka CleanTech
Beżowa, długość 36 cm
(2)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Chodnik Constantine
Odpowiedni do prania, bez włosia, beżowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
111
112
113
...
228
Załaduj więcej