Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 632 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Orion
Blaszka Grande
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 29,5 x 26 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(7)
Dostawa od 22.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Waga kuchenna
W naturalnym kolorze, cyfrowa, bambusowa, nośność 5 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, czarny, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(29)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 40 l
(187)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Roda
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, czarny/szary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Legowisko dla kota
Tekstylne, ciemnoszare, 20x30 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Ashes of Roses
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Basel
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
BonBistro
Naczynie do zapiekania Ardo
18x22 cm, kamionkowe
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy
(23)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ulubione
Orion
Reling kuchenny Radka
Metalowy, czarny, 50,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Wieszak dziecięcy
Ścienny, metalowy, szerokość 30,5 cm, wysokość 14 cm, głębokość 6,5 cm
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Miarka Layer
Plastikowa
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Addis
Mop Mega
(3)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, niebieska/turkusowa, 650 ml, ø 15 cm
(15)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Hollystar
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, ø 180 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Ulubione
Metaltex
Organizer na butelki Cool-Bottle
Stalowy, wiszący, biały, wysokość 12 cm
(111)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Patelnia
Żeliwna, ø 14 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, czarna, 30x40 cm
(510)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Altea
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Różowa, 32x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Prasa do hamburgerów Patty
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Półka łazienkowa Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, biała
(180)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Uchwyt na szczoteczki do zębów
Szary, 16x39 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 14x19 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
P.L.A.Y.
Saszetka na woreczki Houndstooth Red/Black
Czerwona
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie
W kolorze srebra, 45x16 cm, wysokość 13 cm
(23)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 15 x 49 cm
(16)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Szklanki zestaw Padua
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Carre
6 szt., 490 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Ruby
Tekstylna, 30 cm
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Haczyk Asola
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Geometric Hello
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
324
325
326
...
424
Załaduj więcej